הטבות טרום טיסה של max לאומי קארד: טרקלין דן או כריך ושתיה באילנס

עד לאחרונה מחזיקי כרטיסי אשראי max של לאומי קארד יכולים להכנס בחינם לטרקלין דן. בתחילת החודש max לאומי קארד פרסמו שינויים בהטבות טרום טיסה לבעלי כרטיסי האשראי שלה הנוגעות בין היתר גם לזכאות הכניסה לטרקלין דן בנתב”ג תמורת “פינוקים 1+1” של max לאומי קארד.

טרקלין דן בנתב"ג - כבר לא בחינם ללקוחות max לאומי קארד

הכניסה לטרקלין דן בחינם לבעלי max לאומי קארד מבוטלת #

max מבית לאומי קארדלצערנו, max לאומי קארד בחרו לבטל את הזכאות לכניסה בחינם לטרקלין דן לנושאי כרטיס האשראי של החברה. החל מתחילת אפריל 2019, ניתן להכנס לטרקלין דן בטרמינל 3 בנתב”ג בתמורה לפינוק 1+1 של max (לשעבר לאומי קארד) בעלות של 30 ש”ח.

השינוי חל לבעלי כל סוגי כרטיסי האשראי שהיו זכאים לכניסה חינם לטרקלין בנתב”ג בעבר. כלומר, הכניסה בחינם ללאונג’ בנתב”ג מבוטלת לבעלי כרטיסי אשראי max לאומי קארד מסוג מאסטרקארד או ויזה כאחד. החל מהחודש, בעלי ויזה ומאסטרקארד של max לאומי קארד יאלצו להפרד מ-30 ש”ח בנוסף לפינוק 1+1.

לוגו ישראכרטבעלי כרטיס אשראי ישראכרט?
הטבות טרום הטיסה של ישראכרט כוללות כניסה בחינם לטרקלין דן. לחצו למידע המלא כאן.

כיצד להכנס לטרקלין דן ב-30 ש”ח עם כרטיס אשראי max לאומי קארד #

צילומסך מאתר max: פרטי הטבת טרום טיסה - טרקלין דן ב-30 ש"ח או כריך ושתיה באילנס בחינם

הטבת טרום טיסה של לאומי קארד: טרקלין דן ב-30 ש”ח או כריך ושתיה באילנס בחינם (צילומסך מאתר max)

מימוש ההטבה לכניסה לטרקלין דן למחזיקי כרטיס אשראי max לאומי קארד דומה לתהליך שהכרנו עד כה עם מעט שינויים: תחילה, יש להכנס לעמווד ההטבה באתר פינוקים 1+1 של max ולהזמין את קופון ההטבה. במעמד ההזמנה תטען לכם ההטבה על הכרטיס. בניגוד לעבר, ואוצ’ר הכניסה לטרקלין דן, כלומר קוד ההטבה, לא נשלח אליכם יותר בהודעת SMS או אימייל, אלא עליכם להגיע עם כרטיס האשראי שבו נטענה ההטבה לטרקלין. בטרקלין בטרמינל 3 יהיה עליכם להציג את כרטיס האשראי, והדייל/ת הטרקלין “יגהצו” אותו על מנת לממש הטבת הביקור בטרקלין.

נזכיר שנכון לכרגע, בטרמינל 1 בנתב”ג אין טרקלין דן, ולכן לא ניתן לממש שם את ההטבה.

האם כניסה לטרקלין דן ב-30 ש”ח אכן הטבה? #

max מבית לאומי קארד ממשיכים להציג את האפשרות להכנס לטרקלין דן לבעלי כרטיסי האשראי שלהם בתשלום כהטבה. עם זאת, רבים יחלקו על כך שאכן מדובר בהטבה של ממש, שכן עד לאחרונה לקוחות מקס לאומי קארד הורגלו שהכניסה לטרקלין דן “עולה” רק שני פינוקי 1+1 ואף ניתן לממש את קופון הכניסה במשך כמעט שנה מיום הנפקתו.

עם זאת, אם נקח בחשבון שמחיר הכניסה הרגיל לטרקלין דן בנתב”ג עומד על כ-150 ש”ח, הרי שעלות כניסה של 30 ש”ח הינה הנחה משמעותית ביחס למחיר הרגיל ואף מדובר במחיר זול ביחס להוצאות אחרות על טיסות. max לאומי קארד מציעה הנחת כניסה לטרקלין דן העומדת על כ-120 ש”ח ביחס למחיר הרגיל לכניסה לטרקלין דן, ולכן עדיין משתלמת, אך לא כמו בעבר.

הטבת כריך ושתיה באילנס בחינם בנתב”ג ללקוחות max לאומי קארד #

לקוחות max לאומי קארד יכולים לוותר על הכניסה לטרקלין דן בטיסתם הקרובה ובמקום זאת לנצל הטבת טרום טיסה חלופית – כריך ושתיה בבית הקפה אילנס בטרמינל 3 נתב”ג.

מימוש הטבת הכריך והשתיה באילנס בנתב”ג דומה מאוד למימוש של הכניסה לטרקלין, אך אין צורך להוסיף כסף כדי להנות מסנדוויץ’ וקפה:
פשוט נרשמים באתר פינוקים 1+1 להטבה של max (לאומי קארד) בקפה אילנס בנתב”ג, מקבלים קוד בסמס ואימייל ומגיעים עם קוד ההטבה לדוכן בית הקפה בטרמינל 3 בנתב”ג.

מבדיקתנו, לאילנס כרגע אין סניף בטרמינל 1 בנתב”ג, ולכן לא ניתן לממש בו את ההטבה.

אילנס בטרמינל 3 בנתב"ג כריך ושתיה בחינם ללקוחות max לאומי קארד (צילומסך מאתר אילנס)

מה כלול בהטבת max לכריך ושתיה באילנס בחינם? #

כחלק מהטבת “כריך ושתיה” באילנס בנתב”ג לבעלי כרטיסי אשראי של max לאומי קארד, תוכלו לבחור קפה וסנדוויץ לבחירתכם.

קפה של אילנס בנתב"ג (צילומסך אתר אילנס)

ככה מגישים את הקפה חינם של max לאומי קארד באילנס? כנראה שלא (צילומסך מאילנס)

אפשרויות הקפה בחינם לבחירה כחלק מהטבת טרום הטיסה:

  • אספרסו קצר, ארוך או כפול
  • מקיאטו קצר או כפול
  • קפה שחור
  • קפוצ’ינו קטן
  • מים מינרלים

כמו כן, תוכלו לבחור כחלק מההטבה של לאומי קארד באילנס אחד מהסנדוויצ’ים:

  • כריך “רוסטיק” עם מוצרלה, טונה או חביתה
  • כריך “משולש טרמיציני” עם טונה או מוצרלה

נכון, לא מדובר באוכל מסעדות שף משובח, אך עדיין פינוק מעניין לפני הטיסה, במיוחד אם מחכה לכם גם טיסת קונקשן בהמשך.

תגובת max לאאומי קארד לשינויים בהטבות טרום הטיסה #

חברת max לאומי קארד מסרו בתגובה לשינויים אשר בוצעו בהטבות טרום הטיסה לבעלי כרטיסי האשראי שלה: “לראשונה, max מבית לאומי קארד מאפשר לכל לקוחותיו ליהנות מהטבת 1+1 לטרקלין דן ב-150 ₪ תמורת פינוק, מדובר על חיסכון של 210 ₪!

בוצע גם עדכון בהטבת טרקלין דן למועדונים זכאים כדי לשפר את חווית הלקוח – כעת ההטבה מוטענת על גבי כרטיס האשראי ולא עם קופון. בנוסף, יש הטבת טרום טיסה תמורת פינוק המאפשרת בחירה בין כניסה לטרקלין דן ב-30 ₪ (במקום 180 ₪) תמורת פינוק או כריך ושתיה באילנס תמורת פינוק.”

לסיכום #

כיום נראה כי ישראכרט היא חברת האשראי היחידה שמציעה כניסה בחינם לטרקלין דן בנתב”ג בתור הטבת טרום טיסה ללקוחותיה. מנגד, עם העומס העצום שנוצר בשנים האחרונות בשני טרקליני דן בנתב”ג, אולי המסננת של תשלום סמלי קטן בגובה 30 ש”ח לכניסה תקטין את כמות המבקרים לאלו שמוכנים לשלם כמה שקלים בגין ההטבה, ולא רק מנצלים אותה כי הכניסה לטרקלין דן בחינם.

בנוסף ולהגנת max לאומי קארד, יש לזכור כי חברת האשראי מציעה תוכנית טובה מאוד לצבירת טיסות בחינם ללקוחותיה, ולכן נראה כי למרות השינויים בכניסה לטרקלין והטבות טרום הטיסה עדיין משתלם להחזיק את כרטיסי האשראי שלה בארנק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *