הכרות עם טרקלין דן בנתב”ג

תארו לכם שבמקום כל הרעש, האנשים, הצפיפות והרגשת התנועה מתמדת שיש באולם הנוסעים היוצאים של נתב”ג, אתם תוכלו לשבת ברוגע בכורסה מרווחת, ליהנות מכוס יין או מבירה, לנשנש ארוחה קלה וברוגע להתקדם לכיוון הגייט להמראה של הטיסה שלכם. בואו תכירו איך כל זה אפשרי בטרקלין דן (לאונג’) בטרמינל 3 בנתב”ג.

טרקלין דן, נמל התעופה בן גוריון

טרקלין דן, נמל התעופה בן גוריון

כיצד נכנסים לטרקלין דן? #

כניסה לטרקלין דן אפשרית בתשלום, אך נראה כיכמות הלקוחות הפוקדים את הטרקלין בתשלום מכיסם הוא נמוך.

הזמנה לטרקלין דן בנתב"ג מחברת התעופה UIA, שירותי קרקע ע"י QAS

נראה כי הייעוד הראשי של טרקליני דן בטרמינל 3 הוא לשרת את כל חברות התעופה פרט לאל על (אל על מפעילה את הטרקלין שלה – “טרקלין המלך דוד“). חברות תעופה רבות אשר מפעילות מחלקות יוקרה (מחלקות ביזנס ומחלקה ראשונה) מעניקות הטבת כניסה לטרקלין ללא עלות. הן משתמשות בטרקליני דן על מנת לספק את ההטבה.
במידה באתם טסים במחלקת עסקים או מחלקה ראשונה, גשו לדלפק של חברת התעופה בשדה ובקשו מהם הזמנה לכניסה לטרקלין.

 

כניסה חינם לטרקלין דן כהטבת כרטיס אשראי

בנוסף לאפשרויות הכניסה שהוזכרו לעיל, חלק גבול ממבקרי טרקליני דן בנתב”ג הם בעלי כרטיסי אשראי המקנים הטבה של כניסה לטרקליני דן בחינם או בעלות מסובסדת. במידה ואתם טסים הרבה ומעוניינים להנות מההטבה, חשוב לבחור את כרטיס האשראי המתאים ולעמוד בתנאים נוספים על מנת להיות זכאים לכניסות חינם לטרקליני דן מטעם כרטיסי האשראי.

עדכון (אפריל 2019): max לאומי קארד עשו שינויים בהטבות טרום טיסה והזכאות לכניסה בחינם לטרקלין דן. הסבר אודות השינויים והתוספות נמצא כאן.

 

מה לצפות בטרקלין דן בטרמינל 3 בנתב”ג #

כל אחד משני טרקליני דן בטרמינל 3 בנתב”ג הנו שכפול זהה של האחר עד כדי כך שלא תוכלו להבדיל ביניהם. בטרקלין תוכלו לאכול ארוחה קלה ממגוון ההצעות (שלפעמים משתנה):
תפריט בטרקלין דן בנתב"ג

 • מרק
 • סלט ירקות
 • חומוס ו/או חטינה
 • לאבנה
 • קינואה
 • יוגורט
 • קונרנפלס
 • עוגיות

בנוסף, תוכלו ליהנות ממגוון משקאות קלים – סודה, קולה, ספרייט, מיץ תפוזים ואשכולית), כמו גם קפה או תה להנאתכם. מבחינת בר המשקאות האלכוהולי הבחירה מאוד דלה וכוללת בירה קרלסברג וכן יין אדום ולבן בינוני מינוס. לצורך השוואה, בטרקלין LOT בוורשה מגוון האלכוהול רחב מאוד וכולל מספר יינות, יין מבעבע, ויסקה, בורבון ועוד.

בר אוכל בטרקלין דן, טרמינל 3, נתב"ג

 

טיפים נוספים לגבי טרקליני דן בנתב”ג

 • מבחר האוכל בטרקלי דןקיימים שני טרקלינים בטקמינל 3 – האחד בשלוחה B והשני בשלוחה C.
  מומלץ לוודא מאיזו שלחוה הטיסה שלכם ממריאה, ולהכנס לטרקלין המתאים. בצורה כזאת תוכלו להיות בטרקלין עד לזמן הבורדינג, לצאת מהטרקלין ומיד ללכת לשער הבורדינג שלכם בלי לחזור לאולם הנוסעים הראשי עם המזרקות.
 • במידה ואתם מתכננים לצאת ולחזור לטרקלין מאוחר יותר, דאגו לבקש מהקבלה להחתים את הבורדינג פאס (כרטיס עליה לטיסה) שלהם עם חותמת הטרקלין והתאריך. בצורה  כזאת תוכלו לחזור לאחד משני טרקליני דן בטרמינל ללא כל הבעיה.
 • לטסים בטיסות לואו-קוסט מטרמינל 1 המחודש, שימו לב כי אין טרקלין דן בטרמינל 1 בנתב”ג בשלב זה. לכן לצערי המלצתי אליכם היא להתנחם בכריך מארומה בתשלום 🙁
 • לעיתים קיימות חברות תעופה אשר דוחות את ההמראה בעקבות תקלה או סיבה מבצעית אחרת, ומפנות את הנוסעים לטרקלין עם ואוצ’ר מתאים. בעוד שמדובר בצעד הולם מצד חברת תעופה, הרי שבמצב אחד הטרקלינים בשלוחות עובר לעבוד בתצורה של “ואוצ’ר בלבד”, ואת כל הנוסעים אשר משתמשים בהטבת כרטיס אשראי על מנת להכנס מפנים לטרקלין השני שלהם. בעוד שמדובר במצב דיי מעצבנת, ושלרוב הטרקלין השני יהיה עמוס מאוד, הרי שלצערי אין מה להתווכח עם הקבלה בטרקלין שסורבתם כניסה אליו ותצטרכו להתחיל לצעוד לטרקלין השני.
 • הכניסה לטרקלין דן אפשרית יחד עם כל המשפחה. כך שאם אתם רוצים להכנס לטרקלין עם הילדים זה אפשרי בהחלט.
 • במידה ואתם טסים עם חברת אל על באחת ממחלקות היוקרה (מחלקת עסקים או ראשונה), הנכם זכאים להכנס לטרקלין המלך דוד של אל על, אשר נחשב ליותר נוח ומפנק מאשר טרקלין דן.
 • הידעתם? מי שמקליד “yrekhi si” התכוון להקליד “טרקלין דן” אבל בטעות היה על מקלדת אנגלית 🙂

טרקלין דן, נמל התעופה בן גוריון

יצירת קשר עם טרקלין דן #

טרקליני דן פעילים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע (פרט ליום כיפור). ניתן לפנות לצוות שמפעיל את טרקלין דן זמין לפניות הנוסעים באמצעות הטלפון של טרקלין דן, הפקס והאימייל למענה על שאלות או קבלת עזרה, סיוע ומידע.

‫3 תגובות על “הכרות עם טרקלין דן בנתב”ג

  1. IgalSt כותב הפוסט

   אם אני זוכר נכון, יש מכונת קפה ייעודית במקום הרגילה אשרמתאימה לשימוש בשבת.

 1. ברוך

  לגבי בר האלכוהול – אפשר לבקש מפקידת הקבלה משקה “אמיתי” והיא תפתח את ארון הקסמים שבו וויסקי, ברנדי, וודקה, ואחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *