טיסות בחינם עם נקודות max לאומי קארד

איך מזמינים טיסות בחינם עם נקודות של max לאומי קארד? משתמשי כרטיסי אשראי רבים מכירים את הטבת הסרטים והפינוקים 1+1 של כרטיסי האשראי, אך מעטים מנצלים את האפשרות לצבירת נקודות לטיסות חינם עם כרטיסי האשראי של max לאומי קארד. בפסוט זה נראה כיצד ניתן לצבור נקודות טיסה בכרטיסי אשראי של max לאומי קארד במטרה לנצל את הנקודות לטיסות חינם עם אל על ויונייטד (United).

נקודות לאומי קארד לטיסות חינם עם אל על

נצלו את נקודות max לאומי קארד לטיסות בחינם עם אל על

צבירת “נקודות מועדוני תעופה” של max לאומי קארד לטיסות חינם #

חברות כרטיסי האשראי מפתות לקוחות להחזיק את כרטיס האשראי שלהן בארנק, במטרה להרוויח מעמלות סליקה והמרת מט”ח, כמו גם דמי כרטיס חודשיים. max (לשעבר לאומי קארד), אחת ממנפיקות כרטיסי האשראי הגדולות בישראל מציעה הטבה בדמות צבירת נקודות לטיסות בחינם עם אל על או יונייטד. לקוחות max מבית לאומי קארד יכולים לצבור נקודות במסגרת “מסלול מועדוני תעופה” לטיסות חינם, במקום צבירת פינוקים 1+1 דוגמאת סרטים או כניסה חינם לטרקלין דן תמורת 2 פינוקים.

לאומי קארד פינוקים וטיסות חינם

לאומי קארד: פינוקים 1+1 ונקודות לטיסות בחינם

כיצד צוברים נקודות תעופה עם כרטיסי אשראי של max לאומי קארד #

כדי לצבור נקודות לטיסות בחינם, עליכם לעבור למסלול “מועדוני תעופה” ב-max לאומי קארד. את המעבר ניתן לעשות באמצעות אתר האינטרנט של max בקלות במסך “מסלול ההטבות שלי” בתפריט הימני. לחילופין, תוכלו להתקשר למוקד שירות הלקוחות של max לאומי קארד על מנת להחליף למסלול מועדוני תעופה באמצעות נציג שירות.

לאחר הצטרפות למסלול מועדוני תעופה, אתם מתחילים לצבור נקודות תעופה של max לאומי קארד בגין כל העסקאות המבוצעות בכרטיס. כלומר, כל פעם כשאתם קונים בסופר, מתדלקים את הרכב או אפילו משלמים עבור החופשה במלון ספא באוסטריה – אתם צוברים נקודות תעופה ב-max שאותן אח”כ תוכלו להמיר לטיסות בחינם עם אל על או יונייטד. חשוב לדעת כי ישנם מספר חריגים שבגינם אינכם צוברים נקודות תעופה. בין החריגים הללו הינם תשלומים לרשויות מקומיות, מס הכנסה ומע”מ, ביטוח לאומי, משרדים ממשלתים, קנסות וכו’.

יחס המרת עסקאות בכרטיס האשראי לנקודות תעופה של max לאומי קארד #

כרטיסי אשראי לאומי קארדיחס ההמרה מהרכישות שאתם עושים בכרטיס האשראי לבין נקודות התעופה של max לאומי קארד משתנה בין סוגי הכרטיסים השונים. בעוד שלכרטיס אשראי בינלאומי רגיל של max לאומי קארד יש יחס פחות טוב, לכרטיס אשראי גולד (זהב) או כרטיס קורפורייט (Corporate) יש יחס מועדף יותר. יחס המרה טוב אף יותר הינו בכרטיס הפלטינום (פלטינה/Platinum) של max לאומי קארד המציע יחס המרה מועדף של 25 ש”ח לכל נקודת תעופה.

נקח לדוגמה חודש בו ביצעתם עסקאות בסכום של אלף ש”ח בכרטיס האשראי של max (לאומי קארד) פלטינום (ויזה או מאסטרקרד), בתמורה תצברו 40 נקודות תעופה ב-max לאומי קארד. החישוב פשוט: 1,000 ש”ח לחלק ל-25 ש”ח עבור כל נקודה, שווה ל-40 נקודות תעופה לניצול לטיסות בחינם עם אל על. אם בחודש הבא תחייבו את כרטיס האשראי באלף ש”ח נוספים, יצברו לכם 40 נקודות טיסה נוספות, כך שבשלב זה יהיו לכם כבר 80 נקודות תעופה של לאומי קארד עבור טיסות חינם באל על. אין הבדל בין כרטיסי אשראי מסוג מאסטרקארד או ויזה – לשניהם יחסי ההמרה זהים ואין הבדלים בין המותגים השונים המונפקים ע”י לאומי קארד.

בנוסף, ל-max לאומי קארד קיימים כרטיסים פרימיום כגון “World Elite” ו-“First”, אשר להם יחס המרה מעולה של שקל אחד השווה לנקודת תעופה אחת. כמו כן, בחברת האשראי לאומי קארד קיים מועדון “מולטי עסקי” אשר גם הוא מעניק יחס המרה מועדף של 12.5 ש”ח לכל נקודת תעופה של לאומי קארד, בתוקף עד סוף 2018 נכון למועד פרסום הפוסט.

max לאומי קארד  Fly Card #

כרטיס אשראי לאומי קארד פליי קארד

כרטיס max לאומי קארד Fly Card, בשיתוף עם אל על

החריג ליחסי ההמרה לעיל הינו כרטיס האשראי max לאומי קארד Fly Card המונפק בשיתוף עם אל על. לכרטיס האשראי Fly Card (פליי קארד) יחס המרה מועדף במיוחד מרכישות לנקודות תעופה ונקודת טיסה של אל על, כמו גם הטבות נוספות אחרות בחברת התעופה. לדוגמה, בעוד שנקודות התעופה או הטיסה בכרטיסים האחרים אינן נחשבות לחישוב סטטוס במועדון הנוסע המתמיד של אל על, חלק מהנקודות הנצברות באמצעות Fly Card נחשבות בשקלול הנקודות למעמד במועדון הנוסע המתמיד. עם זאת, לכרטיס האשראי “פליי קארד” דמי שימוש חודשיים גבוהים יחסית ואיננו בהכרח משתלם ללקוחות הזכאים לפטור מדמי כרטיס בחשבון הבנק או מטעם מקום העבודה.

 

המרת נקודות טיסה max מבית לאומי קארד לנקודות אל על #

לאחר שצברתם נקודות תעופה של max לאומי קארד, עליכם להמיר את הנקודות לנקודות הנוסע המתמיד באל על. לצורך כך עליכם להיות חברי הנוסע המתמיד של אל על וחשוב שפרטי הנוסע המתמיד באל על (שם מלא באנגלית) יהיו זהים לפרטים של בעל כרטיס האשראי ב-max לאומי קארד.

יחס ההמרה בין נקודות תעופה של max לאומי קארד לנקודות טיסה של אל על משתנה בין סוגי כרטיסי האשראי השונים:

המרת נקודות לאומי קארד לנקודות אל על

המרת נקודות מועדוני תעופה max לאומי קארד לנקודות טיסה בנוסע המתמיד של חברת התעופה אל על,
צילומסך מאתר max

 • כרטיסי אשראי מסוג ויזה בינלאומי, ויזה זהב או ויזה זהב עסקי – נקודת טיסה אל על אחת עבור 70 נקודות תעופה של max לאומי קארד
 • כרטיסי אשראי מסוג מאסטרקארד בינלאומי, מאסטרקארד זהב או מאסטרקארד זהב עסקי – נקודת טיסה אל על אחת עבור 60 נקודות תעופה של max לאומי קארד
 • ויזה פלטינה או מאסטרקארד פלטינה – נקודת טיסה על אל אחת עבור 28 נקודות תעופה של  max לאומי קארד

ההמרה מתבצעת באזור האישי באתר של max לאומי קארד (או במוקד הטלפוני). בכניסה לעמוד ההמרה, תוכלו לבחור כמה נקודות תעופה של לאומי קארד שתרצו להמיר לנקודות טיסה אל על, או בחישוב הפוך – כמה נקודות אל על תרצו לקבל ומנגד תוצג כמות נקודות התעופה אשר עליכם להמיר. לאחר אישור הפעולה, תוכלו לראות את נקודות הטיסה בחשבון הנוסע המתמיד שלכם באל על תוך כ-10 ימי עסקים.

 

איך לנצל את נקודות max לאומי קארד להזמנת טיסה בחינם עם אל על #

אתר מועדון הנוסע המתמיד של אל על: חיפוש טיסות חינם

חיפוש כרטיסי טיסה חינם באתר אל על

בבואכם לנצל את נקודות הנוסע המתמיד של אל על (EL AL) להזמנת טיסות בונוס, עומדות בפניכם מספר אפשרויות לניצול נקודות הטיסה. האפשרות העדיפה ביותר הינה הזמנת טיסה חינם באל על עם הנקודות, אך אם לא צברתם/המרתם מספיק נקודות מתמיד תוכלו להוסיף תשלום בכסף.

הזמנת טיסות בונוס בחינם במועדון הנוסע המתמיד #

הזמנת טיסות בחינם עם אל על אפשרית לחברי מועדון הנוסע המתמיד בתמורה לנקודות טיסה של אל על. את טיסת הבונוס, כלומר טיסת החינם בנקודות טיסה של אל על, תוכלו להזמין מהאזור האישי באתר הנוסע המתמיד של אל על. באתר המועדון תמצאו מנוע חיפוש באמצעותו ניתן לחפש “כרטיס בונוס” (טיסות בחינם) לפי התאריכים והיעדים בהם אתם מתעניינים. בזמן החיפוש, תראו את כמות נקודות הטיסה של אל על הנדרשות ותברחו את התאריכים המתאימים לכם מבחינת נוחות וכמות הנקודות שיש בחשבון הנוסע המתמיד שלכם. מנוע חיפוש הטיסות מציג לרוב מספר רמות שונות של כרטיסי טיסה בנקודות אל על:

 • הרמה הבסיסית ביותר הינה מחלקת תיירים עם תוספת מזומן
 • האפשרות הבאה היא מחלקת תיירים שעולה יותר נקודות אבל אין צורך בתוספת מזומן לכרטיסים
 • מחלקת פרימיום אקונומי או עסקים בנקודות ותוספת מזומן
 • לבסוף מחלקת תיירים פלוס או מחלקת עסקים בנקודות מתמיד בלבד ללא תוספת מזומן

הלפי מדיניות אל על לכרטיסי בונוס, לכל אפשרויות הכרטיסים השונות יש צורך להוסיף את מיסי הנמל, אותן אי אפשר לשלם בנקודות.

כך, בצורה פשוטה, לאחר שהמרתם את נקודות התעופה של max לאומי קארד לנקודות טיסה של אל על, אתם יכולים לבצע את ההזמנה: אתם מבצעים חיפוש באתר ההזמנות כפי שהייתם עושים עבור טיסת אל על רגילה בתשלום ובעצם מבצעים הזמנת טיסה בחינם באתר אל על לחברי מועדון הנוסע המתמיד. בסוף התהליך אתם פשוט מזמינים את הכרטיסים בנקודות טיסה של אל על, מוסיפים את מסי הנמל בכרטיס האשראי (לא חייב לאומי קארד) ואף מכרטסים את את כרטיסי הטיסה שלכם בחינם מתוך אתר ההזמנות של אל על מיידית.

Cash & Points – טיסות בשילוב כסף ונקודות באל על #

אפשרות נוספת העומדת בפניכם בהזמנת כרטיסי טיסה באל על עם נקודות, היא שילוב של נקודות אל על ותשלום חלקי בכסף עבור הכרטיסים. כמות כרטיסי הבונוס בחינם שאל על מציעה לחברי מועדון הנוסע המתמיד נמוכה יחסית, והתאריכים או היעד אותו תרצו להזמין עשוים להיות לא זמין בתור טיסת בונוס בחינם. כאלטרנטיבה, תוכלו לבחור במנוע חיפוש הטיסות באתר הנוסע המתמיד של אל על את האפשרות “Cash & Points” (כסף ונקודות). בצורה כזאת, חלק מהכרטיס יהיה בתשלום, אבל חלק אחר ממחיר כרטיס הטיסה, קטן יותר, יהיה בחינם כנגג נקודות טיסה של אל על. האפשרות של “כסף ונקודות” משתלמת פחות ביחס להזמנת טיסת בונוס בחינם, גם עבור אפשרויות הכרטיסים שכוללות “נקודות עם תוספת מזומן”.

נקודות טיסה עם תוספת מזומן לעומת כסף עם נקודות #

שימו לב שיש שני מושגים שונים בבואכם להזמין כרטיסי טיסה בנקודות אל על – כרטיסי “נקודות עם תוספת מזומן” בטיסות בונוס בחינם או “כסף ונקודות” (Cash & Points). באל על כרטיסי “נקודות עם תוספת מזומן” נחשבים לכרטיסי בונוס עם מחלקת כרטוס ייעודית והכמות שלהם מוגבלת אך כמות הנקודות שתצטרכו לשלם או סכום הכסף יחסית נמוכים. מנגד, כרטיסי “כסף ונקודות” של אל על הינם כרטיסים רגילים שהמחיר שלהם נקוב בדולרים, אך חלק מהסכום אתם יכולים לשלם בנקודות טיסה של מועדון הנוסע המתמיד באל על ביחס המרה פחות משתלם. לכן, העדיפו תמיד לבדוק את טיסות הבונוס של אל על לפני שתפנו לאפשרות של “כסף ונקודות” היקרה יותר.

 

שלבים בדרך לטיסות חינם באל על עם נקודות max לאומי קארד #

אם תיאור התהליך שיש לעבור החל מקניות שאתם עושים עם כרטיסי אשראי של max לאומי קארד ועד הזמנת הטיסות בחינם עם אל על היה קצת מבלבל, להלן סיכום פשוט של השלבים:

 1. ביצוע רכישות בכרטיס האשראי של max לאומי קארד
 2. צבירת נקודות תעופה של max לאומי קארד (מחושב לפי יחס המרה מעסקאות בכרטיס לנקודות תעופה)
 3. המרת נקודות תעופה של max לאומי קארד לנקודות טיסה של מועדון הנוסע המתמיד באל על (מחושב לפי יחס המרה מנקודות תעופה לנקודות טיסה)
 4. הזמנת טיסת בונוס בחינם באל על בתוספת מיסי נמל

 

פרטים חשובים לגבי צבירת נקודות תעופה לטיסות בחינם עם max לאומי קארד #

max לאומי קארד - לוגועל מנת להנות ממלא היתרונות של נקודות הטיסה של כרטיסי האשראי max לאומי קארד לקבל טיסות בחינם עם אל על, חשוב להכיר את תקנון “מסלול מועדוני תעופה” של max לאומי קארד ואת כל הפרטים הקטנים על מנת למקסם את ההטבה ולטוס ביותר טיסות ללא עלות בנקודות בלבד.

להלן ריכוז מספר פרטים שחשוב לשים לב אליהן:

תוקף נקודות תעופה של max לאומי קארד ונקודות טיסה של אל על #

לאחרונה max לאומי קארד שינו את תקנון מועדוני תעופה שלהם, כך שנקודות התעופה שנצברות בחשבונכם בעלות תאריך שבו הן פגות תוקף. את נקודות התעופה של max לאומי קארד שנצברות במשך תאריכי החיוב של כל שנה קלנדרית, בין ינואר לדצמבר, ניתן להמיר במהלך השנה ועד סוף מרץ בשנה העוקבת. אחרת נקודות התעופה ימחקו מחשבונכם בלאומי קארד.

מתוך תקנון max לאומי קארד (עבור נקודות שנצברות החל מסוף 2017):

“6.4. צבירת נקודות למועדוני תעופה תיעשה במהלך שנה קלנדרית, החל ממועד חיוב ינואר ועד למועד חיוב דצמבר (“סל נקודות למועדוני תעופה”). ניתן להמיר נקודות אלו במהלך כל השנה ובנוסף עד ל- 31 בחודש מרץ העוקב. לאחר מכן, נקודות אלו תימחקנה באופן סופי ומוחלט ולא ניתן יהיה לעשות בהן כל שימוש, ולא יינתן כל פיצוי בגינן וללקוח לא תהיה כל זכות ו/או טענה בעניין.”

בעוד שנקודות max לאומי קארד נמחקות לאחר כשנה, נקודות הטיסה בחשבון הנוסע המתמיד של אל על בתוקף ל-3 שנים מרגע צבירתן. כלומר, כל נקודה שמומרת מ-max לאומי קארד, או נצברת בטיסות, בתוקף למשך 3 שנים מרגע הצבירה או ההמרה.

מתי כדאי להמיר נקודות מ-max לאומי קארד לנקודות מתמיד של אל על? #

מאחר ולנקודות של max לאומי קארד וגם לנקודות אל על יש תוקף, כל עוד אין צורך בנקודות מתמיד של אל על, מומלץ להמיר את הנקודות מ-max לאומי קארד לאל על במהלך מרץ כל שנה – בסמוך לתום תוקף נקודות התעופה ב-max לאומי קארד. לאחר המרת הנקודות מ-max לאומי קארד לנקודות מתמיד באל על, יש לכם 3 שנים לנצלן.

במידה ואתן מתכננים טיסה, בצעו חיפוש באתר מועדון הנוסע המתמיד של אל על ואתרו את טיסת הבונוס בחינם בה אתם מעוניינים ובררו את כמות הנקודות הנדרשת עבורה. לאחר מכן, חשבו את כמות נקודות מתמיד של אל על החסרות לכם, והמירו אותן חשבונכם ב-max לאומי קארד. זכרו כי תהליך ההמרה יכול לארוך כ-10 ימי עסקים (לפי תקנון max).

אתר לאומי קארד: פינוקים ומועדוני תעופה - צבירת נקודות לטיסות חינם

צילומסך מאתר max: פינוקים ומועדוני תעופה – צבירת נקודות

רכזו את הרכישות בכרטיס אשראי אחד של max לאומי קארד #

ראינו שעבור (כמעט) כל שקל שאנו מחייבים את כרטיס האשראי, אנחנו צוברים נקודות תעופה של max לאומי קארד. לכן ההגיון אומר שכדאי להעביר את כל התשלומים שלנו לכרטיס האשראי, על מנת למקסם את כמות נקודות התעופה הנצברות לזכותנו ב-max לאומי קארד, וכפועל יוצא מכך גם בחשבון המתמיד באל על. בעצם, אם נבצע יותר עסקאות בכרטיס האשראי, נצבור יוצר נקודות תעופה ב-max לאומי קארד, נוכל להמיר יותר נקודות למועדון הנוסע המתמיד של אל על וכך נוכל להזמין יותר טיסות בחינם באל על.

כדאי לרכז את כל הרכישות שלכם בכרטיס האשראי שנותן לכם את היחס ההמרה הטוב ביותר. מאחר ולרובונו מספר כרטיסי אשראי בארנק מחברות שונות, בררו מהו הכרטיס שמציע לכם את יחס ההמרה הטוב ביותר ורכזו בו את כל הרכישות שלכם. כך תמקסמו את כמות הנקודות שנצברות לכם ב-max לאומי קארד ותוכלו לטוס ביותר טיסות בחינם עם אל על.

הערה לגבי רכישות בכרטיס אשראי: יועצים פיננסים ממליצים דווקא להמעיט בשימוש בכרטיס אשראי לצורך הוצאות כחלק מהתנהגלות פיננסית חכמה. הפסוט הזה נוגע למקסום הטיסות בחינם שאתם יכולים להזמין באל על באמצעות נקודות  הנובעות משימוש בכרטיסי אשראי של max לאומי קארד, ולכן שקלו בעצמכם מה עדיף לכם.

השוו מחירי טיסה לרכישה בכסף לעומת טיסה בחינם עם נקודות #

טיסות הבונוס באל על הן טיסות בחינם, אך למחיר הכרטיס יש להוסיף מסי נמל אשר עשוים להגיע לעשרות דולרים לקטע טיסה. כמו כן, לנקודות הנוסע המתמיד של אל על יש גם ערך שהוא לא טיסות – השכרת רכב, ביטוח נסיעות לחו”ל או שדרוג מחלקה בטיסה. כלומר, הטיסות בחינם בנקודות אינן לגמרי בחינם ויש להן עלות.

לכן, בבואנו להזמין טיסה, מומלץ להשוות את מחיר הטיסות בנקודות מתמיד של אל על, לעומת אותן הטיסות בשוק הרגיל לרכישה בכסף. כמו כן, כדאי להשוות את הבדלי המחיר בין מחירי הטיסות של אל על למחירים בחברות תעופה אחרות בקווים ותאריכים דומים.

המרת נקודות max לאומי קארד לטיסות בחינם ביונייטד (United) #

חברת כרטיסי האשראי max לאומי קארד מאפשרת להמיר נקודות מועדוני תעופה לא רק לחברת התעופה אל על, אלא גם למיילים (Miles) במועדון הנוסע המתמיד של יונייטד איירליינס (United Airlines), מועדון United MileagePlus. תהליך ההמרה של הנקודות מנקודות מועדוני תעופה של max לאומי קארד למיילים של יונייטד ב-MileagePlus דומה מאוד לתהליך ההמרה לנוסע המתמיד של אל על. כמו כן, גם ביונייטד למיילים יש תאריך תפוגה בן 18 חודשים מיום יצירת נקודות מיילים בחשבון המועדון.

יחסי ההמרה בין נקודות תעופה של max לאומי קארד לנקודות טיסה (מיילים) של יונייטד משתנה לפי סוגי כרטיסי האשראי המונפקים ע”י max לאומי קארד:

מועדון הנוסע המתמיד United MileagePlus

המרת נקודות טיסה של max לאומי קארד למיילים במועדון הנוסע המתמיד MileagePlus לטיסות חינם עם יונייטד

 • כרטיסי מולטי פלטינה (פלטינום) –
  כל 6 נקודות תעופה של max לאומי קארד מזכות ב-10 מיילים של יונייטד.
 • כרטיסי פלטינה (פלטינום) רגילים –
  כל 10 נקודות תעופה של max לאומי קארד מזכות ב-10 מיילים של יונייטד.
 • כרטיסי זהב (גולד) עסקי –
  כל 20 נקודות תעופה של max לאומי קארד מזכות ב-10 מיילים של יונייטד
 • כרטיסי זהב רגילים או כרטיסים בינלאומיים – כל 35 נקודות תעופה של max לאומי קארד מזכות ב-10 מיילים של יונייטד

יונייטד חברה ב-Star Alliance #

לוגו סטאר אליינס (Star Alliance)להזכירכם, חברת התעופה יונייטד חברה בברית התעופה סטאר אלייאנס (Star Alliance). המשמעות היא שהטבת ההמרה של נקודות max לאומי קארד לנקודות ומיילים (Miles) של יונייטד מאפשרת לכם לטוס בחינם לא רק ביונייטד, אלא גם לנצל את המיילים ולטוס בחינם בכל אחת מחברות התעופה השותפות בסטאר אליינס. במסגרת הברית, חברי מועדון MileagePlus של United יכולים להשתמש במיילים שצברו (או המירו מכרטיסי האשראי) ולהזמין טיסות בחינם בחברות אחרות השותפות בברית התעופה. בין החברות בברית נמנות חברות רבות בנוסף ליונייטד, בינהן אייר קנדה (המקשרת את קנדה עם ישראל בטיסות ישירות), לופטהנזה הגרמנית, לוט (LOT) הפולנית, סוויס, טורקיש איירלינס ואף קתאי פסיפיק שהחלה לא מכבר לטוס לישראל. לדוגמה, תוכלו להמיר נקודות תעופה מ-max לאומי קארד למיילים של יונייטד, ולאחר מכן, מתוקף החברות של יונייטד ב-Star Alliance, תוכלו להזמין כרטיסי טיסה בין ת”א לורשה עם לוט בחינם (ואולי אפילו לבקר בטרקלין LOT בורשה?).

max לאומי קארד: מסלול מועדוני תעופה לטיסות חינם וגם פינוקים 1+1 #

לקוחות max לאומי קארד המעוניינים לצבור נקודות לתעופה על מנת לנצלן לטיסות ללא עלות, נדרשים לעבור למסלול מועדוני תעופה ולוותר על “פינוקי 1+1” של max לאומי קארד בדמות כרטיס שני לסרט או הצגה או לחילופין כניסה חינם לטרקלין דן בתמורה לשני פינוקים. עם זאת, לקוחות max לאומי קארד אשר צוברים עסקאות בסכום העולה על 8,000 ש”ח בחודש זכאים להנות משני המסלולים – מסלול מועדוני תעופה וגם מסלול תוכנית פינוקים 1+1. לקוחות המגיעים לסכום הנ”ל, בחודש העוקב יצברו גם את נקודות התעופה המגיעות להם במסגרת מועדוני התעופה (כדי להמיר אח”כ לנקודות טיסה באל על) וגם יזוכו ב-4 “פינוקים 1+1” של max לאומי קארד. כך תוכלו בחודש אחד גם לצבור לטיסות חינם, גם להנות פעמיים כרטיסים לסרט 1+1 ואף להכנס בחינם לטרקלין דן בתמורה לשני פינוקים הנותרים. שיגעון, לא?

 

סיכום #

כיום אנו מרבים לטוס בעולם יותר מאי פעם, לכן חשוב לדעת כיצד להקטין למינימום את ההוצאות הכספיות על הטיסות ולמקסם את האפשרות לטיסות בחינם או בזול. אחת השיטות לטיסות בחינם היא שיטת צבירת נקודות תעופה בחברת כרטיסי האשראי max לאומי קארד והמרתן לנקודות הנוסע המתמיד באל על. בימים בהם השימוש בכרטיסי האשראי בישראל שובר שיאים, מדובר בהטבה משמעותית מאוד שבהתאם לסכומי הסליקה שלכם, כמו גם החוכמה בניצול הזכאות לטיסות בונוס בחינם, אתם עושים להנות מטיסה זוגית בחינם באל על אחת לשנה-שנתיים.

 

תהנו ונצלו את הטיסות בחינם!

 

נ.ב:
אל על היא לא החברה היחידה בה ניתן להנות מטיסות בחינם במסגרת מועדון הנוסע המתמיד שלה. עם מועדון “פנורמה” של UIA ניתן להגיע לטיסות בחינם במהירות רבה ולהנות מטיסות בחינם עם קונקשן דרך קייב.

תגובה אחת על “טיסות בחינם עם נקודות max לאומי קארד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *