“פנורמה” – מועדון הנוסע המתמיד של UIA יוקריין איירליינס

לחברת UIA יוקריין אינטרנשיונל איירליינס (Ukraine International Airlines) מועדון נוסע מתמיד “פנורמה” (UIA Panorama Club) נוח, פשוט ומשתלם. לטסים בין ת”א לקייב, או בין ת”א ליעדים אחרים של החברה, מועדון “פנורמה” משתלם במיוחד וניתן להצטרף למועדון Panorama בחינם. בפוסט נסקור את תנאי מועדון הנוסע המתמיד של יוקריין איירליינס, איך צוברים את סוגי הסטטוסים השונים במועדון “פנורמה” של UIA, מה מעניק מועדון UIA “פנורמה” לחבריו ועוד.

פנורמה - מועדון הנוסע המתמיד של יוקריין אינטרנשיונל איירליינס UIA

למי כדאי להצטרף למועדון “פנורמה” של UIA? #

מועדון הנוסע המתמיד “פנורמה” (Panorama) של יוקריין אינטרנשיונל איירליינס משתלם לנוסעים המרבים לטוס עם  UIA בקווי יוקריין בין ת”א וקייב, דניפרו, אודסה, לבוב, חרקוב או זפרוז’יה. כמו כן, בגלל שנוסעים רבים בוחרים ב-UIA בזכות מחירי הטיסה הזולים שלה וטסים עם קונקשן דרך קייב ליעדים באירופה, ניו יורק, תאילנד ועוד. לנוסעים המרבים לטוס בקונקשנים דרך שדה התעופה בוריספיל בקייב עם UIA, המועדון עשוי להיות משתלם אף יותר ותגיעו לסטטוס פרימיום מהר יותר.

בכל מקרה, מאחר והמועדון הינו ללא עלות, מומלץ להרשם אליו להתחיל לצבור מיילים וסטטוס בטיסות עם יוקריין – אין לכם מה להפסיד.

כיצד מצטרפים למועדון הנוסע המתמיד “פנורמה”? #

ההצטרפות למועדון הנוסע המתמיד Panorama של יוקריין איירליינס מתבצעת באתר האינטרנט של החברה או בזמן טיסה באמצעות טופס במגזין “אטמוספירה” של UIA בגב המושב שלפניכם.

ההרשמה למועדון “פנורמה” יוקריין איירליינס הינה בחינם וללא עלות ואפשרית לכלל הנוסעים. לכן מומלץ להרשם ולהתחיל לצבור מיילים החל מהטיסה הראשונה שלכם עם החברה.

מועדון פנורמה של UIA: טיסות במטוסים פודרנים

סוגי סטטוסים במועדון הנוסע המתמיד “פנורמה” #

למועדון הנוסע המתמיד של UIA, מועדון “פנורמה” (Panorama Club), קיימים שלושה סטטוסים שונים לחברי המועדון. בניגוד למועדוני מתמיד בחברות תעופה אחרות, המועדון של יוקריין אינטרנשיונל איירלינס הינו מועדון נוסע מתמיד פשוט וברור אשר קל לצבור בו סטטוס ולשמר אותו. כמו כן, נוצר רושם שמועדון “פנורמה” הינו הוגן ולא משנה את חוקיו בצורה תדירה על מנת למנוע מחבריו צבירת סטטוס אליט גבוה.

סטטוס “פנורמה זמני” #

עם הצטרפותכם למועדון “פנורמה” של UIA, מיד תוגדרו בטטוס הנמוך ביותר, סטטוס “פנורמה זמני” (Panorama Temporary Card). בשלב זה כרטיס “פנורמה” שלכם יהיה כרטיס דיגיטלי בלבד אשר תוכלו להוריד מאתר מועדון “פנורמה” (בתוך אתר UIA). כל עוד לא תבצעו טיסות עם UIA, תשארו בסטטוס זה ולא ניתן “לאבד סטטוס”.

לסטטוס זה אין אף הטבה לחבריו, פרט ליכולת להתחיל לצבור מיילים (נקודות מתמיד) עבור הטיסות המבוצעות עם יוקריין ושדרוג לסטטוס הבא מיד עם הטיסה הראשונה שלכם עם UIA.

סטטוס “פנורמה קלאסי” #

כרטיס חבר במועדון פנורמה ברמת קלאסיקמיד עם טיסתכם הראשונה עם יוקריין איירליינס (בקוד PS), ישודרג סטטוס מועדון “פנורמה” לדרגת “פנורמה קלאסי” (Panorama Classic Card).

בתור נוסעים מתמידים של UIA ברמת “פנורמה קלאסי”, אתם נהנים מההטבות הבאות בטיסות עם החברה:

 • תוספת של 5 ק”ג לכבודת היד (בוטל החל מיולי 2018)
 • צבירת מיילים (Miles, נקודות מתמיד) לטובת סטטוס במועדון והמרה לטיסות בונוס בחינם

אין צורך “לתחזק” את מעמדכם במועדון. סטטוס “פנורמה קלאסי” במועדון המתמיד של UIA נשמר עבורכם לעד ואתם יכולים להנות מההטבות בהצגת כרטיס החבר הפיזי אשר נשלח לביתכם או הכרטיס הדיגיטלי מהאיזור האישי באתר פנורמה (בתוך אתר UIA).

סטטוס “פנורמה פרימיום” #

כרטיס חבר במועדון פנורמה ברמת פרימיוםמעמד “פנורמה פרימיום” (Panorama Premium Card) של מועדון הנוסע המתמיד של UIA הינו הסטטוס הגבוה ביותר במועדון המקנה גישה לשלל הטבות וצבירת נקודות מתמיד (מיילים) מוגברת.

קבלת סטטוס “פנורמה פרימיום” המועדון הנוסע המתמיד של UIA #

קבלת סטטוס פרימיום של יוקריין איילריינס אפשרית לאחר אחד מהשנים:

 • ביצוע 20 קטעי טיסה (leg) עם UIA באותה שנה קלנדרית
 • טיסה של 20,000 מיילים מזכים עם יוקריין איירליינס באותה שנה קלנדרית

מיד בהגיעכם ל-20 קטעי טיסה או 20,000 מיילים, כרטיס המועדון שלכם אוטומטית ישודרג לכרטיס “פנורמה פרימיום” עד תום השנה הקלנדרית הבאה. כלומר, אם הגעתם לסטטוס פרימיום באוגוסט 2018, הסטטוס ישמר עד סוף דצמבר 2019. על מנת לשמרו, יהיה עליכם לעמוד באותם התנאים של 20 קטעי טיסה או 20 אלף מיילים גם בשנת 2019 ובצורה כזאת להאריכו עד סוף 2020 וכו’.

הטבות סטטוס “פנורמה פרימיום” ביוקריין אינטרנשיונל איירליינס #

שירות והטבות לנוסעים מתמידים ב-UIA עם מועדון פנורמה Panoramaהנוסעים המתמידים בעלי סטטוס פרימיום במועדון “פנורמה” של UIA זכאים להטבות הבאות:

 • תוספת של 5 ק”ג לכבודת היד המותרת
 • פריט כבודה נוסף לבטן המטוס (ועד למקסימום של 2 מזוודות סה”כ לנוסע)
 • הזמנה לכניסה לטרקלין כשאתם טסים עם UIA.
  בארץ UIA משתמש בטרקלין דן, ובשדה התעופה בקייב החברה מפעילה את טרקלין UIA מטעמה (אשר פחות טוב משמעותית מטרקלין LOT בורשה). בשדות אחרים החברה משתמשת באחד מהטרקלינים הקיימים בשדה איתה יש לה הסכם שת”פ.
 • הזמנה לנלווה אחד נוסף לבעל הכרטיס לטרקלין במקרה ובעל הכרטיס טס בביזנס
 • צ’ק-אין לטיסות UIA בדלפקי מחלקת ביזנס ללא תלות במחלקת כרטיסכם.
 • מעבר במסלול המהיר מסלול מהיר (Fast Track) בטיסות היוצאות מקייב.
 • תוספת מיילים של 25% לצבירה.
  כלומר, אם בטיסה ת”א-קייב אתם זכאים ל-1,283 מיילים, חשבונכם יזוכה ב-1,604 מיילים המהווים תוספת של 25%. שימו לב כי המיילים בתוספת אינם מחושבים לצורך מעמד.

תהליך צבירת מיילים (Miles) ביוקריין איירליינס #

צבירת מיילים בגין טיסות עם UIA #

חברת UIA תדאג לזכות את חשבון הנוסע המתמיד “פנורמה” במיילים המגיעים לכם תוך כ-24 שעות מביצוע הטיסה. על מנת להבטיח שתהליך הצבירה יעבור חלק, לרשום את מספר החבר הנוסע המתמיד שלכם במועדון בזמן הזמנת הכרטיס ולוודא שוב בזמן ה-check-in לטיסה. אם ב-boarding pass מספר המתמיד שלכם מופיע, הרי שככל הנראה כל תהליך צבירת המיילים יעבור חלק.

מיד עם תוספת המיילים לחשבון הפנורמה שלכם, תקבלו אימייל המעדכן אתכם אודות צבירת המיילים וכמות המיילים העדכנית בחשבונכם במועדון פנורמה של UIA.

מיילים (Miles) רטרואקטיבים עבור טיסות עם יוקריין איירליינס #

כמה ימים לאחר ביצוע הטיסות מומלץ להכנס לאתר מועדון פנורמה ולוודא שהמיילים המגיעים לכם אכן נזקפו לזכותכם. במידה וחסרים לכם מיילים בגין טיסה, באתר המועדון תוכלו לפנות לצוות שירות הלקוחות ולבקש התערבות ידנית על מנת לתקן את מצב חשבונכם.

זאת ועוד, עם הצטפותכם למועדון “פנורמה” של UIA, תוכלו לבקש לצבור לזכותכם מיילים עבור טיסות שבוצעו עד חצי שנה אחורה. יוקריין אייליינס יצטרכו כמה פרטים מזהים עבור כל אחת מהטיסות, ולאחר מספר ימים יזכו אתכם במיילים הרלוונטים.

איך עוד אפשר לצבור מיילים עם UIA? #

 • חברת UIA מאפשר להזמין מראש שירותים שונים בטיסותיה, כגון בחירת מושב, ארוחה מוזמנת מראש, תוספת לכבודה הנשלחת לבטן המטוס ועוד. עבור כל אחד מהשירותים הללו הנרכשים מראש, תהיו זכאים לתוספת מיילים בחשבון פנורמה שלכם לפי שער המרה של 30 מיילים עבור כל דולר/יורו שתוציאו. כך לדוגמה, אם רכשתם הושבה ב-16 דולר, חשבון ה”פנורמה” שלכם יזוכה ב-480 מיילים (16×30).
 • שירותים המוצעים ע”י חברות צד ג’, כגון השכרת רכב, מלונות וכו’.
 • טיסות עם חברות תעופה בשת”פ עם UIA, בין החברות נמצאות אייר פראנס, KLM, אוסטריאן איירליינס ו-TAP פורטוגל.

ניצול מיילים במועדון “פרנומה” של UIA #

לאחר שצברתם מיילים במועדון, תוכלו לנצל את המיילים למגוון רחב של הטבות בטיסות עם יוקריין איירליינס:

שדרוג מושב לביזנס #

מושבי ביזנס במטוס 737-800 של יוקריין אייליינס

מושבי ביזנס במטוס 737-800 של UIA:
חברי מועדון פנורמה זכאים לשדרוג בתמורה למיילים

תוכלו להזמין שדרוג מכרטיס מחלקת תיירים (אקונומי) למחלקת עסקים ב-UIA בתמורה לכ-5,000 מיילים לקטע טיסה (ת”א-קייב או מקייב לאירופה) או כ-20,000 מיילים בגין הטיסות הארוכות (קייב לניו יורק או קייב לתאילנד לדוגמה).

בניגוד לחברות תעופה אחרות, אשר בהן כמות הכרטיסים המשודרגים מוגבלת או שיש צורך לרכוש כרטיס מחלקת תיירים מאוד יקר על מנת לשדרגו לביזנס, ב-UIA ניתן לשדרג כל כרטיס אקונומי לביזנס בתמורה לנוקודת של מועדון פנורמה. גם אם רכשתם כרטיס טיסה בפחות מ-100$, תוכלו לשדרגו לביזנס בתמורה למיילים מחשבון פנורמה ב-UIA.

טיסות בונוס בחינם ב-UIA #

באפשרותכם להזמין כרטיסי טיסה בחינם לטיסות בונוס עם UIA בתמורה למיילים של מועדון “פנורמה”. לדוגמה, טיסה בין ת”א לקייב עולה כ-12,000 מיילים לכרטיס אקונומי; טיסה מת”א לפריז עם קונקשן בקייב עולה כ-18,000 מיילים במחלקת עסקים או כ-24,000 מיילים במחלקת עסקים. עבור טיסות הלוך חזור המחיר זול יותר, וכך ת”א-קייב-ת”א עולה 20 אלף מיילים בלבד באקונומי.

לכל הכרטיסים בחינם במיילים יש צורך להוסיף מיסי נמל בגובה כמה עשרות דולרים לכרטיס המשתנים בין היעדים השונים.

סיכום #

לסיכום, מועדון הנוסע המתמיד של יוקריין אינטרנשיונל איירליינס (UIA), מועדון “פנורמה”, הינו מועדון פשוט ומשתלם במיוחד לנוסעים הטסים עם יוקריין איירליינס יותר מפעם אחת ב-3 שנים (תוקף המיילים). לנוסעים מתמידים הנמצאים על הקו בין ת”א לאוקראינה, המועדון משתלם במיוחד ומציע הטבות רבות לרבות שדרוגים מהירים לביזנס, כניסות לטרקלינים ונתיב מהיר (Fast Track). לחברת UIA חוות דעת חיוביות לטיסות פנים אירופאיות ויחד עם מועדון פנורמה היא מציעה תחרות נאותה בטיסות זולות באירופה וליעדים רחוקים.

טיסה אוקראינית נעימה לחברי מועדון פנורמה UIA.

‫27 תגובות על ““פנורמה” – מועדון הנוסע המתמיד של UIA יוקריין איירליינס

 1. נחמן

  היי, יש לך מושג אם צבירת מיילים ב uia זה רק אם הנוסע או לפחות אחד הנוסעים הוא בעל המועדון או גם אם אף אחד מהנוסעים אינו בעל המועדון אבל חשבון הגוגל שדרכו התחבר המזמין להזמין את הכרטיסים הוא אותו חשבון של בעל המועדון?

  1. IgalSt כותב הפוסט

   היי נחמן,
   ב-UIA, כמו בכל חברות התעופה למיטב ידיעתי, רק הנוסע עצמו שטס זכאי לצבור נקודות/מיילים לנוסע המתמיד שלו. כלומר, אם נוסע מתמיד רוכש למישהו אחר כרטיס טיסה, לא ניתן יהיה לצרוב מיילים ב-Panorama של UIA.
   מעבר לזה, חשוב לוודא שמספר הנוסע המתמיד מעודכן בכרטיס הטיסה באתר לאחר ההזמנה, ואם לא – יש לבצע זאת לכל המאוחר עד לצ’ק אין. אם פספסתם בכל זאת, תוכלו להגיש לעדכון טיסה שחסרה באיזור האישי בפאנורמה לדעתי עד חצי שנה אחורה.

 2. מאיר חי שחר

  לגבי חבר מועדון שלכם תחזור עלי כמו שיותר מוער וגם כמו זה אלה ומספר שלי 058-6555744 רק לתיעון על חבר מועדון שלכם וזה אענחות הוא עשה

 3. נפתלי

  שלום בעיקבות וירוס הקורונה הקשה ביטלו לי את הטיסה רציתי לשאול אם יהיה החזר כספי אוטומט או שצריך לבדוק אם החברת תעופה אם הם בכלל זמינים

  1. IgalSt כותב הפוסט

   היי נפתלי,
   לפי החוק הישראלי חברות התעופה אמורות להחזיר כסף בגין טיסות שבוטלו וייתכן ואף מגיע פיצוי לפי חוק שירותי תעופה.
   הייתי ממליץ ליצור קשר עם UIA בנושא ההחזר ולוודא שהם מבצעים אותו. אולי שווה אפילו לפנות לחברת כרטיסי האשראי ולוודא מולם את הנושא גם.
   בתקופת מגפת הקורונה יש המון בלאגן עם חברות התעופה. המגפה גרמה להם לבטל את מרבית הטיסות ולהחזיר כספים ורובן על סף פשיטת רגל כך שאם ההחזר הכספי לא יתבצע בקרוב – ייתכן ולא יהיה להן ממה להחזיר.

 4. מירי

  פנורמה, איך משחזרים מספר חבר וקוד כניסה?

  יש לי חברות במועדון פנורמה.
  לפני כמה שנים עשיתי.
  לא זוכרת מה מספר החבר ולא קוד הכניסה.
  מקבלת איימלים לימי הולדת והטבות.
  את הטיסות האחרונות לא הוספתי כי לא ידעתי את המספר. כמו כן טסה שוב ורוצה לצרף את הטיסה.

  תודה.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   נסה לחפש במייל, אם יש לך כרטיסי בורדינג או הזמנות שבהן כן הזמנת את מספר החבר שלך.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   כדי להזמין טיסה בחינם עם מיילים של UIA, עליך להכנס לחשבון מועדון “פנורמה” באתר יוקריין איירליינס ושם לגשת ל-Request Reward בתפריט השמאלי:
   איך לשדרג לביזנס ב-UIA

 5. ירון

  היי , לפני כמה שעות נרשמתי למועדון Panorama Club וישר לאחר מכן הזמנתי טיסה באתר שלהם בקו תל אביב – דניפרופטרובסק ובנוסף הזמנתי מושב בתוספת 16$ .
  אחרי ששילמתי על הכל וביצעתי את ההזמנה נכנסתי לאיזור האישי שלי בפנורמה קלאב ולא ראיתי שהתעדכנו לי המיילים
  אז לא הבנתי איך ומתי את מתעדכנים ?
  נ.ב ישר אחרי שפתחתי חשבון בפנרומה קלאב הסטטוס הראשון הוא Panorama Classic .
  אשמח לקבל עזרה בנושא תודה .

  1. IgalSt כותב הפוסט

   במועדון פנורמה, כמו בכל מועדון נוסע מתמיד, זיכוי הנקודות מתבצע לאחר ביצוע הטיסות בפועל.
   כך שאם הזמנת טיסה הלוך חזור לדניפרו, אז יום-יומיים-שלושה לאחר הטיסה הראשונה תקבל אימייל המודיע לך על עדכון המיילים בחשבון הנוסע המתמיד שלך. אותו הדבר יקרה לאחר שתבצע את הטיסה מדניפרו חזרה לארץ.
   המיילים בגין הזמנת מושב מועדף (אקזיט?) נצברים בערך ב-15 לחודש העוקב לאחר ביצוע הטיסות בפועל.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   ממה כמה תגובות פה למעלה יש הסבר מפורט כולל צילומסך לאיך להסמין שדרוג בנקודות במועדון פנורה של UIA.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   כרטיסי טיסה מלאים תמורת המיילים. לפני כמה חודשים קניתי כרטיס ביזנס וכרטיס אקונומי ששדרגתי לביזנס לטיסה הלוך לפריז דרך קייב וכל הסיפור עלה לי משהו כמו 150-200$ לשני כרטיסי ביזנס.

   1. IgalSt כותב הפוסט

    אכן נראה ש-UIA ביטלו/חסמו את האפשרות לשדרוג לביזנס תמורת מיילים. מקווה שזה משהו זמני.
    צילומסך מאתר UIA באיזור של הזמנת הטבות בנקודות

 6. פומפף יואל

  אני פומפף יואל חבר יותר משנה בחברה שלכם ויש לי חבר מועדון שמספרה הוא 1009799700 ולפני שבועיים בתאריך 23/12/2018 טסתי איתכם מתל אביב לקיוב והמשך מקיוב ללבוב ובחזרה בתאריך 25/12/2018 מקיוב לתל אביב ושכחתי להעביר את כרטיס המועדון בנסיעות האלו ואני רוצה לצרף את הנסיעות למועדון, ובדרך כלל הסוכן הקבוע שלי עושה לי את זה אבל הפעם נסעתי דרך סוכן אחר ומטעמים שלי אני לא יכול לבקש לסוכן הקבוע שלי להכניס בחשבוני את שלש הנסיעות האלו ואני אין לי את הסיסמה שלי בחברה, על כן אני בבקשה שאני רוצה להכניס את הנסיעות האחרונות במועדון ואני רוצה לדעת ממכם איך אני יכול לעשות את זה, אם אפשר לחזור אלי בנייד 0533148223 תודה רבה

  1. IgalSt כותב הפוסט

   יואל, זהו אתר עצמאי ולא קשור ל-UIA.
   אתה יכול לפנות לשירות הלקוחות של UIA באימייל [email protected] (באנגלית או רוסית) או לנציג של יוקריין איירליינס בארץ:
   חברת Caspi Aviation Ltd, טל’ 03-510-02-13.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   כדי לשדרג לביזנס ב-UIA, עליך להכנס לחשבון מועדון “פנורמה” באתר יוקריין איירליינס ושם לגשת ל-Request Reward בתפריט השמאלי:
   איך לשדרג לביזנס ב-UIA

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *