עגלת תינוק מתאימה לטיסה

 

מתכננים טיסה עם תינוק? מחפשים את העגלה הטובה ביותר שתתאים לטיסה עם תינוק? #

 

הנה כמה עצות לגבי העגלה שתתאים לטיסה שלכם עם תינוק, כזו שתתאים ביותר לשימוש בשדה התעופה, במטוס וגם בטיול עצמו.

הדברים החשובים ביותר שכדאי לדעת על רכישת עגלת תינוק שתתאים לכם לטיסות ולטיולים עם תינוק הם הדברים הבאים:

  • עגלת תינוק צריכה להיות קלת משקל
  • עגלת תינוק צריכה להיות קומפקטית וניתנת לתמרון בקלות ככל האפשר

 

אם אי פעם ניסיתם לדחוס עגלה גדולה אל תוך תא המטען של רכבכם או של המטוס אתם וודאי תעריכו את החשיבות של עגלה קלת משקל. גם אם במחשבה שלכם העגלה תשמש את הילד שלכם לתקופה של כמה שנים קצרות, אם יש תהיה לכם עגלת תינוק כבדה ומסורבלת, זה יכול להרגיש כמו נצח.

בין אם אתם טסים לעתים רחוקות ובטח ובטח טיולים לחו”ל הם דבר שבשגרה, עגלת תינוק שלכם צריכה להיות קלת משקל, באיכות טובה, קומפקטית וניתנת לתמרון בקלות ככל האפשר (כמובן שהעגלה צריכה להיות גם נוחה לתינוק או לפעוט שלכם).

בייבי זן יויו- העגלה שאפשר לקחת אל המטוס

בייבי זן יויו- העגלה שאפשר לקחת אל המטוס

 

אילו פרטים יש לקחת בחשבון על מנת לבחור את עגלות הנסיעות הטובות ביותר עבורכם #

קלות השימוש של עגלת התינוק כתנאי לנוחות #

משקל העגלה #

לקפל או לפתוח עגלת תינוק גדולה וכבדת משקל בייחוד אם אתם טסים עם התינוק שלכם סולו תהיה משימה מסורבלת וקשה ולכן כדי להקל על עצמכם העצה היא ללכת על עגלת תינוק קלת משקל.

מנגנון קיפול העגלה #

ישנן עגלות תינוקות שנפתחות ונסגרות בעזרת הינף יד אחת כך שבזמן שביד אחת אתם מחזיקים את תינוקכם, ביד השנייה אתם מקפלים או פותחים את העגלה.

מנגנוני תנוחה #

דבר נוסף חשוב בבחירת עגלת התינוק היא אפשרויות שונות של תנוחות שמאפשרות העגלות. בין אם בדרך כלל האפשרויות הן: מצב ישיבה, חצי שכיבה ושכיבה מלאה.

כיוון פני העגלה #

ישנן עגלות שבעזרת ניתוק החלק העליון של המושב העגלה ניתן לכונן את כיוון המושב וכך התינוק שלכם יכול להסתכל קדימה ולראות את המתרחש או להיות עם הפנים כלפי ההורה.

 

המלצות על עגלות ספציפיות הקיימות בשוק הישראלי #

מתוך ניסיון של הורים שגרים בתל אביב בה החיים הם אורבניים ובהם יש שימוש במעליות בין אם זה בבנייני מגורים או בנייני משרדים, שימוש רב בנסיעת ברכבים עם התינוק וכמובן האפשרות שקיימת בימינו לטייל בעולם יחד עם ילדינו וכמובן מתוך ניסיון אישי משימוש בעגלות השונות היינו ממליצים על שתי עגלות המוצעות כיום בשוק הישראלי:

  • עגלות תינוק מגיל לידה – עגלת בייביזן יויו BABYZEN YOYO
  • עגלת תינוק סייבקס Cybex

 

שתי העגלות מאוד נוחות לשימוש, קלות משקל ומתקפלות בהינף יד אחת. שתיהן בקטגוריות מחיר שונות: עגלות בייביזן של יויו זולות יותר לעומת עגלות של סייבקס. כאשר היתרון של עגלת היויו בכך שהיא מותרת לעלייה לתוך המטוס דבר היכול בהחלט להכריע בבחירת עגלת תינוק עבור הורים המרבים לטוס.

 

לסיכום #

הורים שטסים עם תינוקות ופעוטות מתמודדים עם לא מעט אתגרים, שאלות וחששות ולכן כדאי שכל דבר לוגיסטי שאמור לשמש אותנו עם ילדינו, כמו עגלת תינוק יהיה פרקטי ונוח לשימוש.

אם עדיין קשה לכם לעשות את הבחירה ואתם מחפשים לאשש את האופציה שעליה אתם חושבים, תמיד תוכלו להציץ על אחרים 🙂 לראות למשל באיזו עגלת תינוק משתמשים אנשים אשר ידועים בכך שהם נוהגים לטייל הרבה ולטוס עם ילדיהם ובכך להעזר בבחירת עגלת תינוק שתשמש גם אתכם לצרכים של אלו הדומים לשלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *