טלפונים של טרקלין דן בנתב”ג, שעות פעילות ודרכי יצירת קשר

לאחרונה התרבו השאלות בבלוג אודות דרכים ליצירת קשר עם טרקלין דן בנתב”ג, שעות הפעילות ובעיקר מה מספר הטלפון של טרקלין דן בנמל התעופה בן גוריון.

כפי שאתם כבר יודעים מקריאה בבלוג, בטרמינל 3 בנתב”ג קיימים 2 טרקליני דן עיקריים בשלוחות B ו-C ולכל אחד מהם מס’ טלפון משלו. ניתן להכנס בחינם לטרקליני דן כהטבה של כרטיס אשראי, בתשלום, באמצעות הזמנה מחברת התעופה לטסים בביזנס או בעלי סטטוס.

טלפונים ליצירת קשר עם טרקלין דן בנתב"ג

טלפונים של טרקלין דן בנתב”ג #

להלן רשימת מספרי הטלפון והפקס של כל אחד מטרקליני דן בנתב”ג. במידה ובאחד ממספרי הטלפון לא עונים לכם, מומלץ לחייג למספר הטלפון בטרקלין דן השני.

שם הטרקליןטלפוןפקס
טרקלין דן בשלוחה B03-975714603-9757144
טרקלין דן בשלוחה C03-9757140
03-9757141
03-9757145

למידע אודות טרקלין המלך דוד של אל על בנתב”ג

מספרי טלפון של טרקלין דן בחיוג מחו”ל #

בחיוג מחו”ל, למספר הטלפון של טרקלין דן יש להוסיף גם את קידומת הטלפון הבינלאומית של ישראל – 972+. כלומר, במידה ותחייגו מחו”ל יש לחייג את אחד ממספרי הטלפון הבאים על מנת להגיע להתקשר לטרקלין דן:

  • +972-3-9757140
  • +972-3-9757141
  • +972-3-9757146

* לפעמים בחו”ל יש צורך לחייג 00 במקום הפלוס במספר הטלפון.

דרכים נוספות ליצירת קשר עם טרקלין דן #

בנוסף למספרי הטלפון ומספרי הפקס לעיל, תוכלו לצור קשר עם טרקלין דן באמצעות האימייל [email protected].

כמובן שבמידה ויש לכם צורך במענה מיידי מומלץ לחייג למספר הטלפון ולשוחח עם נציגי הטרקלין מיד, במקום להמתין למענה לאימייל אשר יכול לארוך זמן רב יותר מאשר שיחת טלפון.

שעות פעילות טרקלין דן בנתב”ג #

רשת מלונות דן המפעילה את טרקליני דן בנתב”ג מצהירה על עבודה רצופה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כלומר, הטרקלינים בנתב”ג אמורים להיות פעילים כל הזמן (פרט ליום כיפור), כך שאם תתקשרו למספרי הטלפון של הטרקלינים, מישהו אמור לענות בצד השני.

עם זאת, בשעות השקטות יותר בנתב”ג בהן אין המראות, בערך בין 12 ל-3 בלילה הטרקלינים כמעט ריקים. לכן, בשעות הללו המנהת הטרקלינים נוטה לסגור את אחד מהם ולהפנות את כלל המבקרים לטרקלין דן השני. ייתכן כי הם אף מפנים את המספרי הטלפון מהטרקלין הלא פעיל, כך שבמידה ומתקשרים לטרקלין שכעת סגור, שיחת הטלפון תופנה לטרקלין דן האחר.

מיקומם של טרקליני דן בנתב”ג #

להלן מפת התמצאות בה מסומנים בצבע ירוק שני טרקליני דן בנתב”ג: יש צורך לעבור באיזור המזרקה ולהכנס לשלוחה B או לשלוחה C. בכל אחת מהן משמאלכם תמצאו את הטרקלין דן.

טרקליני דן בנתב"ג נמצאים בצד שמאל של שלוחה B ו-C, מיד אחרי המזרקה המרכזית. ניתן להתקשר בטלפון לטרקליני דן לסיוע.

מיקומם של טרקליני דן בנתב”ג מסומנים בירוק בשלוחות B ו-C (צילומסך אתר רש”ת)

איפה טרקלין דן בטרמינל 1 בנתב”ג?

‫2 תגובות על “טלפונים של טרקלין דן בנתב”ג, שעות פעילות ודרכי יצירת קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *