הטבת טרום טיסה של ישראכרט: כניסה לטרקלין דן בחינם

חברת כרטיסי האשראי ישראכרט מאפשרת כניסה בחינם לטרקלין דן כהטבת טרום טיסה ללקוחותיה. בעבר סיפרנו לכם על האפשרות להכנס בחינם לטרקלין דן בנתב”ג כהטבה של כרטיס האשראי שלכם, בינהם כרטיסי ישראכרט. בפוסט זה נפרט את תהליך מימוש הטבת הכניסה לטרקלין דן עם כרטיסי ישראכרט ונסביר את כל השלבים בהזמנת הכניסה בחינם לטרקלין.

כניסה לטרקלין דן בחינם ללקוחות ישראכרט

מי זכאי להכנס בחינם לטרקלין דן בנתב”ג עם ישראכרט? #

לקוחות ישראכרט המשתמשים בכרטיס האשראי שלהם בסכום העולה על 2,000 ש”ח בחודש יהיו זכאים לקופון כניסה בחינם לטרקלין דן בחודש שלאחריו כהטבת טרום טיסה של ישראכרט. כך שאם לשני בני הזוג יש כרטיסי ישראכרט, וכל אחד מבני הזוג משתמש באלפיים ש”ח בכרטיס שלו, שניהם יוכלו להכנס בחינם לטרקלין דן בנתב”ג. ניתן גם להכנס עם ילדים לטרקלין דן בנת”ג בחינם עד גיל שנתיים, אך ילדים גדולים יותר נדרשים בכרטיס כניסה בתשלום.

לוגו ישראכרטהטבת הכניסה בחינם לטרקלין דן מתאפשרת לפי סוג הכרטיס והמועדון אליו הכרטיס שייך. כלומר, ההטבה לכניסה בחינם לטרקלין תקפה רק לחלק מהלקוחות, בהתאם לסוג הכרטיס והמועדון אליו הכרטיס משוייך. לרוב כרטיסי אשראי מקומיים של ישראכרט (עם 8 ספרות) אינם מזכים את משתמשיהם בכניסה בחינם לטרקלין. עם זאת, כרטיסי מאסטרקארד בינלאומי מסוג זהב או פלטינה אשר שייכים למועדוני לקוחות ספציפים לרוב מזכאים את בעליהם בכניסה בחינם לטרקלין דן.

טרקלין דןלדוגמה, כרטיס אשראי ישראכרט קורפורייט מעניק כניסה בחינם לטרקלין דן. זאת ועוד, כרטיסי אשראי ישראכרט המונפקים למועדון “Extra Members” המשותף ללשכת עורכי הדין, רואי החשבון ויועצי המס, גם הוא מזכה את בעלי כרטיסי האשראי במועדון בכניסה ללא עלות לטרקלין דן בהתאם לתנאים והגבלות.

איך להזמין כניסה לטרקלין דן בחינם באתר ישראכרט #

כאמור, בחודש שלאחר השתמשתם בכרטיס הישראכרט שלכם בסכום העולה על 2,000 ש”ח, באתר ההטבות של ישראכרט תופיע לכם אפשרות להזמנת שובר כניסה בחינם לטרקלין דן בנתב”ג.

תהליך הזמנת שובר הכניסה לטרלקין דן באתר ישראכרט #

עמוד ההטבה לכניסה בחינם לטרקלין דן באתר ישראכרט (צילומסך)

 1. כנסו לאתר ההטבות של ישראכרט ולחצו על הטבת “טרקלין דן” בצד ימין למטה
 2. הזדהו עם ת.ז ופרטי כרטיס הישראכרט שלכם ותקבלו סמס לאימות
 3. בשלב יופיעו לכם ככל הנראה שתי אפשרויות: כניסה בחינם לטרקלין או ב-69 ש”ח. בחרו באפשרות של הכניסה בחינם לטרקלין דן. אם אתם רואים אפשרות של כניסה לטרקלין ב-69 ש”ח, ללא האפשרות לכניסה חינם לטרקלין דן, הרי שככל הנראה אינכם זכאים להטבת הכניסה בחינם לטרקלין דן החודש.
 4. בעמוד זה יופיעו פרטי ההטבה לכניסה בחינם לטרקלין דן. תוכלו לעיין בפרטים וללחוץ על הכפתור האדום “להורדת ההטבה”.
 5. בשלב זה תגיעו לעמוד אישור עם מספר קופון הטבת הכניסה לטרקלין דן ומיד יגיע אליכם סמס אישור דומה.

 

איך להשתמש בקופון הכניסה חינם לטרקלין דן #

סמס עם קוד הקופון של ישראכרט לכניסה בחינם לטרקלין דן

צילומסך מהפלאפון: SMS עם קוד הקופון של ישראכרט לכניסה בחינם לטרקלין דן בנתב”ג

בסיום הזמנת קופון כניסה חינם לטרקלין דן תקבלו סמס אישור מישראכרט. מרגע ההזמנה, ההטבה לכניסה בחינם לטרקלין טעונה על כרטיס האשראי שלכם ותקפה עד לסוף החודש שלאחר ביצוע הזמנת ההטבה. כלומר, אם הזמנתם את ההטבה באמצע אוקטובר 2019, תוכלו לממש את הכניסה שלכם לטרקלין דן ללא עלות עד סוף נובמבר 2019.

כל מה שעליכם לעשות כשתבקבו בנתב”ג ותרצו להכנס בחינם לטרקלין דן, הוא להגיע לאחר משני טרקליני דן בנתב”ג בזרועות B או C ולקהל את כרטיס הישראכרט שעליו הוטען קוד הקופון לכניסה בחינם לטרקלין דן. לאחר מכן הפקידה הנחמדה בכניסה לטרקלין ישמכו לאשר את כניסתכם לטרקלין דן ובו תוכלו להנות מזמן מנוחה לפני הטיסה, מגוון משקאות וארוחה קלה עד להמראה.

כמו כן, במידה והטרקלין עמוס בשעת הביקור שלכם, ייתכן ותרצו לעבור לטרקלין דן השני. ייתכנו מצבים בהם טרקלין דן בזרוע B עמוס יותר מטרקלין דן ב-C, או ההפך. כל שעליכם לעשות הוא ביציאה מהטרקלין לדאוג שמחתימים את ה-boarding pass שלכם עם החותמת, והיא תאפשר לכם כניסה לטרקלין דן בשרוול האחר. באופן כללי, כדאי לבחור את טרקלין דן שהכי קרוב לגייט ממנו ממריאה טיסה שלכם. רוב הטיסות שאינן אל על ממריאות מזרוע B או C, ולכן אם הטיסה שלכם ממריאה משער עליה למטוס בזרוע B, הרי שכנראה שתרצו לבקר בטרקליין דן שגם הוא נמצא בזרוע B. כך תוכלו לוותר על התור הארוך בגייט עד לעליה למטוס, ולהגיע כשאתם רואים שהתור התקצר משמעותית לקראת סוף הבורדינג. כך לדוגמה, הרבה פעמים כשטסתי עם יוקריין איירלינס שבד”כ הייתה ממריאה משער B3, הייתי מבקר בטרקלין דן בזרוע B ומסתכל ממנו על התור ההולך ומתקצר בעליה לטיסה לקייב. רק כשהתור מנה כמה אנשים בודדים הייתי יוצא מטרקלין דן ומצטרף אליו.

הטבת טרום טיסה חלופית למחזיקי כרטיס אשראי ישראכרט: כניסה לטרקלין דן בהנחה ב-69 ש”ח #

הטבת טרום טיסה של ישראכרט: כניסה לטרקלין דן ב-69 ש"ח (צילומסך מאתר ישראכרט)

הטבת טרום טיסה של ישראכרט: כניסה לטרקלין דן ב-69 ש”ח
(צילומסך מאתר ישראכרט)

מרבית לקוחות ישראכרט זכאים לכניסה לטרקלין דן כהטבת טרום טיסה ב-69 ש”ח, ללא תלות במינימום שימוש בכרטיס או השתייכות למועדון מסויים. תהליך הזמנת ההטבה לכניסה לטרקלין במחיר מופחת דומה מאוד לתהליך הזמנת הכניסה בחינם לטרקלין דן באתר ישראכרט: אתם מזמינים את ההטבת טרום הטיסה בצורה הרגילה באתר ישראכרט ומקבלים SMS שקוד ההטבה לכניסה לטרקלין הוטען על כרטיס הישראכרת שלכם. כשתגיעו לטרקלין דן בנתב”ג, יהיה עליכם להעביר את כרטיס האשראי עליו קיים קוד הקופון לכניסה לטרקלין דן. התשלום בגין הכניסה לטרקלין מתבצע ברגע העברת הכרטיס. זה מאוד נוח, שכן אם הזמנתם את ההטבה אך לא הצלחתם להגיע לטרקלין בגלל שעמדתם לפספס את הטיסה לדוגמה, הרי שלא תחויבו בגין הביקור בטרקלין שלא ביצעתם.

ביטוח נסיעות לחו”ל בחינם מטעם ישראכרט #

הטבת טרום טיסה נוספת ומשמעותית מטעם ישראכרט הינו ביטוח נסיעות לחו”ל בחינם למשך חמשת הימים הראשונים. מדובר בהטבע משמעותית מאוד, ואף אולי יותר מאשר הטבת הכניסה בחינם לטרקלין דן. עלות ביטוח נסיעות לחו”ל הינה הוצאה לא מבוטלת בכל טיסה לחו”ל, שכן אין עוררין כי חשוב לבטח את עצמנו לפני הטיסה במקרה ונצטרך טיפול רפואי כלשהו. בעוד שהכניסה לטרקלין דן הינה סוג של מותרות, הרי שהביטוח נסיעות לחו”ל של ישראכרט הינה הוצאת חובה בטיסה לחו”ל. הזמנת ההטבה לביטוח נסיעות לחו”ל מתבצעת גם היא באתר ישראכרט או בטלפון ותקפה לחמשת הימים הראשונים לשהות שלכם בחו”ל. אם אתם קופצים לסופ”ש קצר בחו”ל של 4 ימים, לדוגמה לבקר במוסקבה ולהנות מהמסעדות שם, הביטוח נסיעות שלכם לחו”ל יוצא בחינם לגמרי.

בר אוכל בטרקלין דן, טרמינל 3, נתב"ג - אפשר להכנס בחינם עם ישראכרט

בר אוכל בטרקלין דן אליו לקוחות ישראכרט יכולים להכנס בחינם

לסיכום #

מאחר ולא כל לקוחות ישראכרט זכאים להטבת טרום טיסה של כניסה בחינם לטרקלין דן, כדאי לוודא שכרטיס האשראי שלכם מוצמד למועדון לקוחות מתאים דוגמאת לשכר עורכי הדין או שהוא פשוט כרטיס אשראי קורפורייט שאפשר להוציא בחלק גדול ממקומות העבודה. בצורה כזאת תוכלו להבטיח לעצמכם כניסה בחינם לטרקלין דן בדרככם לטיול הבא שלכם בחו”ל. אפשרות נוספת היא לבחון הטבות לכניסה בחינם עם טרקלין דן של חברות אשראי אחרות, בהן ייתכן ותהיו זכאים לכניסה בחינם לטרקלין. לדוגמה, עד לאחרונה ובנוסף לאפשרות לצבור טיסות מנקודות, max לאומי קארד הציעו כניסה בחינם לטרקלין דן, אך כעת בעלי לאומי קארד מקס יכולים להכנס לטרקלין דן ב-30 ש”ח. מעבר לכך, חשוב לזכור גם שאם אתם נוסעים מתמידים בחברת תעופה מסויימת, או שאתם טסים בביזנס, ככל הנראה תהיו זכאים לכניסה בחינם לטרקלין דן ללא קשר לכרטיס האשראי שלכם.

 

‫6 תגובות על “הטבת טרום טיסה של ישראכרט: כניסה לטרקלין דן בחינם

 1. נאור גיל

  לא מבין אני קונה הרבה יותר מ2000₪ בחודש מחזיק ישראכרט זהב ולא מקבל הטבה

 2. צבי רוט

  לא הבנתי אז למה אני משלם על אמריקן פלטינה 27 דולר, וגם לקחו לי 200 נקודות מהפלטינה על הכנסת אורח

  1. IgalSt כותב הפוסט

   כרטיסי אמריקן אקספרס פלטינה ומעלה מקנים כניסה לטרקלין דן בחינם. על אורח אכן צריך לשלם.
   אם אתה רוצה להפטר מהתשלום החודשי, תוכל לעבור לדוגמה לישראכרט קורפורייט שבד”כ ניתן ללא דמי מנוי חודשים ולהיות זכאי לכניסה לטרקלין דן בחינם בשימוש מעל אלפיים ש”ח בחודש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *