כניסה לטרקלין עם ילדים

האם מותר להכנס לטרקלין דן או אל על עם ילדים וכמה זה עולה? בפוסט זה נסקור את השאלה של כניסה לטרקלין דן או טרקלין אל על עם ילדים, האם מותר, כמה עולה, איך מתייחסים הנוסעים האחרים לכך, מה יש לילדים לאכול בטרקלין, ולבסוף – נסביר על דרך שמאפשרת כניסה בחינם עם ילד לטרקלין דן כהטבה של כרטיס אשראי.

כניסה לטרקלין עם ילדים - טרקלין דן

טרקלין דן בנתב”ג: האם מותר להכניס ילדים?

טרקלינים בנתב”ג הם רק לאנשי עסקים – האומנם? #

כאשר אנו חושבים עם טרקלין (לאונג’), אנו לרוב מתארים אנשי עסקים לבושים חליפות בדרך לטיסה לפגישה עסקית כלשהי בלונדון, מוסקבה, פריז, קייב, ציריך, טיסת קונקשן לניו יורק או מרכז כלכלי אחר בעולם. אבל המציאות בטרקלינים בנתב”ג מעט שונה: אכן תמצאו אנשי עסקים בטרקלינים, רובן בטישרטים נוחים לטיסה, אך עם זאת חלק גדול ממבקרי הטרקלינים בנתב”ג הינם נוסעים רגילים בדרך לחופשה, זוגות משפחות וילדים.

 

האם מותר להכנס לטרקלין עם ילדים? #

הורים רבים הטסים עם ילדים בוודאי שואלים את עצמם לגבי האפשרות להכניס ילדים לאחד הטרקלינים בנתב”ג. חשוב לדעת שאין כל הגבלה בכניסת ילדים לטרקלינים – אין בעיה עם טרקלין דן או עם טרקלין אל על (המלך דוד). לטרקלין דן ניתן להכניס ילדים עד גיל שנתיים בחינם, וילדים מבוגרים יותר נדרשים לכרטיס כניסה כמו מבוגרים.

בעוד שהכניסה לטרקלין עם ילדים הינה אפשרית, במידה והילדים ישתוללו או ירעישו, היו מוכנים למבטים זועפים מהישראלים ומבטים מופתעים מהנוסעים הזרים שמבקרים בנתב”ג.

שימו לב כי במידה ואתם טסים מטרמינל 1, לא תוכלו להכנס עם הילדים לטרקלין שכן בטרמינל 1 אין טרקלין כלל.

 

איך להכניס ילד לטרקלין וכמה זה עולה? #

בובה של דוד בן גוריון

בובת דוד בן גוריון מברכת את הילדים בנתב”ג:
האם ניתן להכנס עם ילדים לטרקלין?

זכאות הכניסה לטרקלין לילדים שונה בין טרקלין דן לבין טרקלין המלך דוד של אל על:

כניסת ילד לטרקלין דן #

כאמור, הכניסה לטרקלין דן עם ילדים אפשרית בחינם עד גיל שנתיים, כלומר תינוקות, כמובן במידה ומלווה באחד הורים לפחות. ילדים גדולים משנתיים ובני נוער נדרשים בכרטיס כניסה רגיל כמו למבוגר.

הזכאות לכניסה לטרקלין לילדים ובני נוער, כמו גם למבוגרים, הינה בתשלום, הזמנה של חברת התעופה או הטבה של כרטיס האשראי:

 • חברות התעופה תנפיק הזמנה לטרקלין לטסים במחלקת העסקים (ביזנס) עם החברה, לחברי מועדון הנוסע המתמיד של החברה בהתאם לסטטוס או במקרים אחרים לפי שיקול דעת צוות הקרקע של החברה. כך שאם אתם טסים עם הילדים שלכם בביזנס וגם לילדים כרטיס במחלקת העסקים, בעמדת הצ’ק אין בשדה תקבלו הזמנה לכניסה בחינם לטרקלין דן.
  לדוגמה, ב-UIA (יוקריין אינטרנשיונל איירליינס) חברי הנוסע המתמיד “פנורמה” בסטטוס של פרימיום זכאים לכניסה חינם לטרקלין דן בנתב”ג כאשר הם טסים עם UIA.
 • הטבות של כרטיסי האשראי מאפשרת כניסה לטרקלין דן בחינם בהתאם לתנאים המשתנים בין כרטיס לכרטיס. לרוב מדובר בכרטיסי אשראי של מועדוני לקוחות או ממקומות העבודה כגון כרטיסי אשראי קורפורייט (Corporate). אין זה משנה אם כרטיס האשראי הינו כרטיס בינלאומי, כרטיס אשראי גולד (זהב) או כרטיס אשראי מסוג פלטינום. בעוד של-max לאומי קארד יש את תנאי המימוש הטובים ביותר, גם ישראכרט, כאל ודיינרס מציעות הטבות כניסה לטרקלין דן ללקוחותיהם.

כניסת ילד לטרקלין המלך דוד של אל על #

טרקלין המלך דוד של אל על: אפשר להכנס עם ילדים

טרקלין המלך דוד של אל על: אפשר להכנס עם ילדים

הכניסה לטרקלין המלך דוד של אל על אפשרית לנוסעי מחלקות היוקרה של אל על, כלומר מחלקת ביזנס (עסקים) וכן מחלקה ראשונה (פירסט). לכן, במידה ואתם טסים עם ילדים או בני נוער וגם להם כרטיס במחלקות היוקרה, הרי שגם הילדכם יהיו זכאים להכנס לטרקלין המלך דוד לפני הטיסה יחד איתכם.

כמו כן, נוסעי מועדון הנוסע המתמיד של אל על בסטטוס מתאים רשאים להכנס בחינם לטרקלין המלך דוד, ואף לצרף מבקרים בהתאם למכסה שנתית. לכן במידה ואחד ההורים בעל סטטוס באל על, הוא/היא יוכלו להשתמש במכסת ההזמנות השנתית להכנסת אורחים לטרקלין על מנת להכניס את ילדכם (וגם את בן/ת הזוג במידת הצורך).

פרט לאפשרות הללו, לא ניתן להכנס לטרקלין המלך דוד בתשלום או להכניס ילדים בצורה כזאת.

 

כמה עולה כניסת ילד לטרקלין דן? #

מאחר וילדים ובני נוער מעל גיל שנתיים נדרשים בכרטיס כאילו היו מבוגרים, הרי שיהיה עליכם לשלם את מחיר הכניסה אשר עומד על כ-150 ש”ח לנוסע על מנת להכניס את ילדכם לטרקלין. כמובן ניתן לשלב, כך שאחד ההורים נכנס הזמנה מחברת התעופה, ההורה השני כהטבה של כרטיס אשראי לכניסה חינם לטרקלין והילד נכנס לטרקלין דן בתשלום.

כמו כן, במקרים מסויימים ניתן לשלם מחיר מופחת לנלווה. כלומר, במידה ואחד ההורים נכנס לטרקלין, הרי שמחיר הכניסה של נלווה נוסף שיצטרך להורה בכניסה לטרקלין יעלה כ-100 ש”ח בלבד. כך ניתן להכניס ילד לטרקלין דן במחיר מופחת.

 

איך להכניס ילדים בחינם לטרקלין דן? #

עד כה הסברנו כיצד את האפשרויות לכניסת ילדים לטרקלין דן וטרקלין המלך דוד של אל על בתשלום, הטבת כרטיס אשראי או הזמנה של חברת התעופה. השאלה המעניינת היא כיצד ניתן להכנס עם ילדים בחינם לטרקלין דן?

לוגו max לאומי קארדבמידה ויש לכם כרטיס אשראי של max לאומי קארד, תוכלו לנצל את הטבת “פינוקים 1+1” של max לאומי קארד כדי להכניס את ילדכם בחינם לטרקלין דן. תוכלו אפילו להכנס כל המשפחה עם הילדים בחינם לטרקלין דן עם ניצול ההטבה, הנה איך עושים את זה:

בבסיס, הטבות “פינוקים 1+1” של max לאומי קארד מאפשרים להנפיק שובר כניסה בחינם לטרקלין דן אחת לחודש תמורת 2 פינוקים (אשר את שני הפינוקים אתם צוברים ברכישות של 4,000 ש”ח בכרטיס האשראי). השובר אשר אתם מנפיקים באתר של max לאומי קארד בתוקף עד סוף פברואר הקרוב. כך, במידה וכמה חודשים לפני הטיסה תתכוננו וכל חודש תנפיקו שובר כניסה בחינם לטרקלין דן מטעם max לאומי קארד, תוכלו להכניס את ילדכם לטרקלין, את בני הזוג ובכלל את כל המשפחה. איספו מספר שוברי כניסה, גשו איתם לעמדת הכניסה ולא אמורה להיות לכם בעיה להכנס כל המשפחה יחד עם הילדים לטרקלין דן.

אם אתם בחרתם להצטרף למסלול מועדוני תעופה כדי לצבור נקודות max לאומי קארד לטיסות חינם, בטח תשמחו לדעת שאתם עושים להיות זכאים לכפל הטבות: אם אתם משלמים באשראי יותר מ-8 אלף ש”ח, תהיו זכאים גם לצבירת נקודות טיסה וגם לארבעה פינוקי 1+1 של max לאומי קארד.

הטבת כניסה בחינם לטרקלין דן של max לאומי קארד, אפשרי עם ילדים (צילום מסך)

מה אוכלים ילדים בטרקלין? #

אוכל בטרקלי דן המתאים לילדים

הרכבת ארוחה קלה לילדכם כאשר נכנסתם לטרקלין אמורה להיות פשוטה שכן מגוון האוכל בטרקלינים רחב מגון. התפריט בטרקלין דן, כמו גם התפריט בטרקלין של אל על רחב וכולל סלטים, קורנפלקס, עוגיות, מאפים, מעדני חלב, שתיה קלה, פירות ועוד. תוכלו לקרא עוד על האוכל בטרקלין דן פה או על התפריט בטרקלין המלך דוד של אל על פה.

 

טיסה בטוחה וכניסה משפחתית חלקה לטרקלין עם ילדים.

עדכון (אפריל 2019): max לאומי קארד ביצעו שינויים בטבות טרום טיסה והזכאות לכניסה בחינם לטרקלין דן. הסבר אודות השינויים והתוספות נמצא כאן.

טרקלין דן

‫4 תגובות על “כניסה לטרקלין עם ילדים

 1. דבורה ברגמן

  יש לי לאומי קארד, למה לא יכולה לקבל כניסה בחינם לטרקלין דן?
  בחודש מרץ הוצאות שלי 14.500 שח

  1. IgalSt

   אולי הכרטיס שלך לא שייך למועדון שמעניק את ההטבה. כדאי לשוחח עם שירות לקוחות של max.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *