כיצד להכנס בחינם לטרקלין דן בנתב”ג?

בעבר כבר סיפרתי אודות הטרקלינים בנתב”ג (לאונג’ים), טרקלין דן וטרקלין המלך דוד של אל על, אשר בהם אפשר לנוח ולאכול משהו קטן לפי ההמראה, במקום להפגש עם כל עמישראל בטרמינל ליד המזרקה. אך כיצד אפשר להכנס ללא עלות לטרקלין דן בנתב”ג למי שטס במחלקת תיירים רגילה?

טרקלין דן, נמל התעופה בן גוריון

הטבת כניסה חינם לטרקלין דן באמצעות כרטיסי האשראי #

בעשור האחרון רובנו משתמשים במזומן פחות ופחות, ומעדיפים להחזיק בארנק יותר כרטיסי פלסטיק מאשר שטרות כסף מנייר. התשלום בכרטיס אשראי נוח ובטוח, אין כסף קטן שנאבד ומתבזבז ואפשר בקלות לעקוב אחר ההוצאות החודשיות שלכם.

בנוסף ליתרונות הללו של כרטיס אשראי, מעטים מנצלים את ההטבות השונות שחברות האשראי מעניקות ללקוחות שלהם, פרט ל-1+1 על סרטים בקולנוע כנראה.
אחת ההטבות החשובות לנוסעים מתמידים היא האפשרות לכניסה לטרקלין דן ללא תשלום. הטבה נוספת מעניינת היא אפשרות לצבור נקודות max לאומי קארד לטיסות חינם.

max (לשעבר לאומי קארד), ישראכרט ו-כאל מציעות אפשרות להכנס לאחד משני טרקליני דן בטרמינל 3 ללא עלות בתמורה לנקודות או “פינוקים”. לרוב, כרטיסי האשראי מאסטרקארד, ויזה או אמריקן אקספרס (אמקס) הבינלאומיים מסוג עסקי (Business), פלטינום וקורפורייט (Corporate) ממקום העבודה מציעים את הטבת הכניסה לטרקלין דן בחינם ללא עלות. כמו כן, בעל הכרטיס יכול להכניס איתו נלווה לטרקלין דן במחיר של כ-90 ש”ח, במקום מחיר מלא של כ-150 ש”ח.

חשוב לשים לב שעל מנת להיות זכאים להטבה תצטרכו לבצע מינימום עסקאות בחודש הקודם למימוש ההטבה בסכום של כ-2,000 או 4,000 ש”ח על מנת להנות ממנה. קיימים כרטיסים אקסקלוסיבים המציעים את ההטבה ללא התניות כלל. מאחר ורובנו בכל מקרה מבצעים עסקאות באשראי בסכומים כאלה ואף גדולים יותר, מומלץ לרכז את כל העסקאות לכרטיס אשראי אחד על מנת ולהיות זכאים להטבה. הגבלה נוספת על ההטבה היא שניתן לממש אותה אחת לחודש בלבד. עם זאת, ישנן אפשרויות לעקוף הגבלה זו בלאומי קארד.

אז בפעם הבאה כשתהיו בדרככם לחופשה באיזשהו מלון מפנק, תוכלו להתחיל את הפינוקים שלכם כבר בטרקלין בארץ.

עדכון (אפריל 2019): max לאומי קארד שינו את הטבות טרום טיסה והזכאות לכניסה בחינם לטרקלין דן. הסבר מפורט אודות השינויים והתוספות נמצא כאן.

עדכון (נובמבר 2019): למידע מלא אודות הטבת טרום טיסה של ישראכרט לכניסה בחינם לטרקלין דן, כנסו לפה.

הטבת כניסה לטרקלין דן בנתב”ג ללקוחות max לאומי קארד #

לאחר מחקר שוק קטן, הגעתי למסקנה ש-max לאומי קארד מציעה את תוכנית ההטבות הטובה ביותר עוברי בתור נוסע מתמיד (פרט ל-Fly Card של אל על, שיש לשלם עליו דמי שימוש חודשים). כך שכניסה לטרקלין דן ללקוחות max לאומי קארד היא הכי פשוטה וקלה מבין שאר חברות כרטיסי האשראי.

פרט ליחס המרה טוב של נקודות max לאומי קארד לנקודות נוסע מתמיד באל על וב-United, כל חודש ניתן להנפיק שובר כניסה חינם לטרקלין דן בטרמינל 3 בתמורה ל-2 “פינוקים” מסוג “פינוקים 1+1″ (אחד פלוס אחד). בעבר הכניסה הייתה בתמורה ל”פינוק” אחד, אך כיום ההטבה מעט התייקרה.

שובר הכניסה לטרקלין דן של max לאומי קארד בתוקף עד סוף פברואר של אותה השנה ואינו צמוד לשם ספציפי. את השובר תקבלו באימייל ובסמס, ותצטרכו להציג את מספר האישור שקיבלתם מ-max לאומי קארד בכניסה לטרקלין. מאחר והתוקף של השובר ארוך יחסית, והוא אינו צמוד לשם של בעל הכרטיס, המלצתי היא להנפיק את השובר כל חודש, וכך תוכלו להשתמש בו במידת הצורך גם כמה חודשים אחרי הנפקתו. לא פעם אנחנו טסים עם בני זוג או בני משפחה אשר לא זכאים להטבת הכניסה לטרקלין מטעם כרטיסי האשראי שלהם. במידה ויהיו לכם שוברים עודפים תוכלו לממש מספר שוברים בטיסה אחת עבורם.

סיבה נוספת להנפיק את שוברי הכניסה לטרקלין דן באתר של max לאומי קארד כל חודש היא שקיימים חודשים שהם אתם מבצעים יותר מטיסה אחת, וחודשים אחרים שאתם לא טסים כלל. בצורה כזאת תוכל להשתמש בשוברים שהנפקתם בחודשים הקודמים כדי לבקר בטרקלין בנתב”ג ללא עלות, כהטבת כניסה חינם לטרקלין דן מטעם max לאומי קארד. לחילופין, אם אתם טסים כל המשפחה עם הילדים, תוכלו להכנס עם הילדים לטרקלין דן בחינם.

הטבת כניסה לטרקלין דן של max לאומי קארד (צילום מסך)

טיפ לנוסעים מתמידים המבקרים בטרקלין דן בחינם:
אם אתם מתכננים טיסת קונקשן והטיסה מאחרת, תוכלו ללמוד כל מה שאתם צריכים לדעת על טיסות קונקשן וגם אם מגיע לכם כניסה חינם לטרקלין בזמן שאתם ממתינים.

טיסה נעימה!

‫56 תגובות על “כיצד להכנס בחינם לטרקלין דן בנתב”ג?

  1. IgalSt כותב הפוסט

   אם ישנם 2 כרטיסי אשראי אשר מזכים בכניסה, ככל הנראה לא תהיה בעיה שתכנס לטרקלין דן בעלת הכרטיס ובן זוגה (גם אם הכרטיסים על שמך). עם זאת, מציע להיות מוכן נפשית שמשום מה הדייל/ת בכניסה לא יסכימו לכך. בכל לא ראיתי בעיה בהעברת זכויות בין בעל הכרטיס למי שנכנס בפועל.

 1. Carlos

  Dear Sirs
  I would like to eat something at the Tracklin Dan of Terminal 3 Ben Gurion Aeroport ‘ but I don’t know how make the procedure .
  Can you writte me by Gmail how to do it ?
  Carlos I. Sokolski
  [email protected]
  N.B. I didn’ say it before

 2. ארנבעמחדק

  טוב לדעת!
  לא מזמן טסתי ללנודון מטעם העבודה והמידע הזה יכולה היה להיות מאוד שימושי.
  חבל שהבוס שלי לא ידע מזה.. אבל עכשיו אוכל לשלוח לו קישור.

 3. מלכה

  האם אפשר לשלם את הכניסה 125 שקל, לטרקלין דן בנקודות של פליי קארד /אל על- דיינרס – הנוסע התמיד.
  מ.כ.ע

 4. אלי כהן

  קיבלתי sms מישרכארט שמגיע לי שני כניסות לטרקלין דן .האם ניתן באותו כניסה להכניס מלווה איתי ?

 5. אסתי כהן

  האם ההטבה כבר אינה קיימת לישראכרט קורפורייט? מוצאת רק הטבה של 5% הנחה במקום כניסה חינם שהיתה קיימת בעבר.

 6. איתן

  אוקיי. המנפיק היא מאסטרכארד. כרטיס מסוג פלטינום של מועדון צרכנות הוט. איך אפשר לברר?

  1. IgalSt כותב הפוסט

   המנפיק של כרטיס האשראי יכול להיות אחד מהבאים: ישראכרט לאומי קארד או כאל.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   בישראל יש 3 חברות אשר מנפיקות כרטיסי אשראי – לאומי קארד (MAX), ישראכרט או כאל. לכל חברה הטבות שונות שהן נותנות למועדוני צרכנות שונים ומפה נגזר האם אפשר להכנס לטרקלין דן בחינם או בתשלום מופחת.

 7. איתן

  האם מחזיקי כרטיס אשראי הוט פלטינום מאסטרכארד רשאים להיכנס בהנחה או חינם לטרקלין דן?

 8. תקוה

  מהחודש אין כניסה חינם לטרקלין תמורת שני פינוקים למי שיש ליאומי קארד . הם שינו את התנאים ומהיות תמורת פינוק אחד ותשלום של 30 שקל אפשר לקבל כניסה לטרקלין

 9. תמר

  שלום
  ברצוני לברר האם חייב להעביר את הכרטיס האשראי שמקנה כניסה חינם לטרקלין ללא פינוקים או נקודות.
  השאלה שלי האם חייב להעביר את הכרטיס במחשב או שמספיק להראות אותו ולהכנס?!

 10. צביקה

  שימו לב!! לאחר ה -31.3.19 ,נכון להיום ,מחזיקי כרטיסי לאומיקארד או בשמה החדש Max לא יאפשרו כניסה חינם לטרקלין דן תמורת פינוקים. אני מקווה שההסכם בין החברות יוארך,כי זו אחת הסיבות העיקריות שאני מחזיק בכרטיס זה.

 11. שירן

  הכללים שונו. כמעט אף אחד לא יכול להיכנס עם לאומי קארד. רק מי שיש לו סוג כרטיס ספציפי יכול לרכוש עם 2 נקודות.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   אין כל שינוי לגבי הכרטיסים הזכאים לפי מיטב ידיעתי. תוכלי לקשר למידע בנושא?

 12. עידן

  אתה מציין שאתה מציג וואוצ’ר בכניסה, אך אני הזמנתי וקיבלתי רק sms עם קוד, יש לך מושג בעניין?

  1. IgalSt כותב הפוסט

   לאומי קארד MAX או ישראכרט? בישראכרט תצטרך להציג את כרטיס אשראי בנוסף לקוד. במקס-לאומיקארד מציגים פשוט את הקוד שקיבלת בסמס או באימייל.

 13. בן

  שלום,
  האם הפינוקים של לאומי קארד מאפשרים כניסה לטרקלין דן לאדם אחר (שאינו בעל הכרטיס)? אני רוצה לאפשר לבתי להיכנס לטרקלין.

  תודה

  1. IgalSt כותב הפוסט

   לפי תנאי השימוש הם לא מאפשרים. עם זאת, בכל הניסיונות שלי כשנתתי את הואוצ’ר לכניסה לטרקלין דן לחברים או משפחה, כולם נכנסו ללא כל בעיה. פשוט באים עם הקוד של ההטבה ומציגים בכניסה.

 14. עדי

  בכניסה לטרקלין יש מצבים שהם מבקשים לראות כרטיס אשראי מתאים מכל האנשים או שזה לא מעניין אותם? למשל אם אני רוצה להכניס איתי עוד שתי חברים ולהיות בטוח שלא יהיו בעיות.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   היי עדין, ממני אף פעם לא ביקשו לראות את הכרטיבס עצמו אלא רק את הואוצ’ר של לאומי קארד המאפשר לי כניסה בחינם לטרקלין דן.

 15. גיא

  היי,

  קודם כל תודה על המידע.
  בנוסף, אתה יודע איזה סוג כרטיס של לאומי קארד מאפשר את הכניסה תמורת 2 פינוקים?ג

  1. IgalSt כותב הפוסט

   תודה, גיא 🙂

   אני מכיר שכרטיסי אשראי של לאומי קארד במועדון “Executive” מאפשרים כניסה בחינם לטרקלין דן תמורת פינוקים.
   יכול להיות שכרטיסי אשראי אחרים מאפשרים גם, אבל פחות מכיר.

 16. נוי

  היי, האם אני ובן זוגי יכולים להיכנס עם כרטיס של לאומי קארד של אבא שלי? או שרק הוא יכול לממש את ההטבה?

 17. נתי

  היי,
  למעט לאומי קארד לא מצאתי שום אשראי שמעניק כניסה חינם לטרקלין בנתבג.
  הכרטיס העיקרי שלי הוא ויזה כאל Business.

 18. שרה מאיר

  ברשותי כרטיס ישראכרט אשמורת 360 של הסתדרות המורים. ידוע לי שניתן לרכוש דרכו שובר הנחה לטרקלין דן. ניסיתי באתר ולא מצאתי אותו בהטבות. האם אתה יודע איך לקבל את ההנחה בכרטיס?

  1. IgalSt כותב הפוסט

   היי שרה,
   נסי לבדוק זכאות לכניסה לטרקלין דן בעמוד הזה באתר של לאומי קארד.
   במידה ואת לא מצליחה לבדוק זכאות לכניסה לטקלין, כדאי להתקשר לשירות לקוחות של לאומי קארד ולברר מולם אם הכרטיס שלך מקנה לך כניסה לטרקלין דן. ייתכן גם כי לא הגעת למספיק “פינוקים 1+1” של לאומי קארד כדי להיות זכאית לכניסה בחינם לטרקלין דן. הכמות הנדרשת של פינוקים היא שני פינוקים עבור כניסה אחת לטרקלין.

 19. ניק

  תודה על המידע. רק לוודא: אם יש לי שני שוברים(שני קודים) של לאומי קארד לכניסה לטרקלין, ושניהם הוזמנו מאותו חשבון לאומי קארד(אותה ת.ז ואותו כרטיס), ניתן להביא אורח/ת יחד איתי ולא יעשו בעיות בכניסה?
  תודה.

 20. Riky

  למה לא ניתן להכנס עם הטבה לאומי קארד לטרקלין מצדה בטרמינל 1 שמגיע לגודלו העצום היום?
  אפילו תקחו 4 פינוקים ולא 2 .אבל תאפשרו ותתנו אופציה! רוב הטיסות היום יוצאות מטרמינל 1

  1. IgalSt כותב הפוסט

   טרקלין מצדה הינו טרקלין אח”מים אשר. אני מניח שניתן לרכוש אליו כניסה בתשלום, אך מחירו גבוהה משמעותית המכניסה לטרקלין דן בטרמינל 3.
   טרמינל 1 מיועד לטיסות לואו-קוסט, כאשר מרבית הטיסות בו עולות פחות מ-100 דולר לכיוון. כך שפחות סביר שיהיה בו טרקלין שעולה כ-40$ כניסה אליו, כלומר כחצי מהכרטיס טיסה. לא מאמין שתהיה לכך דרישה רבה מקהל הנוסעים, ואילו חברות התעופה במתכונת לואו-קוסט לא מפעילות מחלקת עסקים המקנה כניסה לטרקלין.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   היי עוזי,
   מי המנפיק של הכרטיס שלך (לאומי קארד, ישראכרט, כאל)?
   חוץ מזה, אם יש לך כרטיס פליי קארד פרימיום, כנראה שיש לך סטטוס באל על, האם זה נכון? במידה וכן – ככל הנראה שאתה תהיה זכאי להכנס לטרקלין המלך דוד של אל על.

 21. shaul salmon

  שמי שאול סלמון 042672402

  ברשותי כרטיס Flay card Platinum ורוצה לדעת אם אני יכול להכנס חינם לטרקלין (איזה) ואם לא

  מה העלות

  תודה אם תהייה התיחסות

  1. IgalSt כותב הפוסט

   האם יש לך סטטוס באל על? במידה וכן, ייתכן ותוכל להכנס לטרקלין המלך דוד של אל על בהתאם למעמד.
   אם תרצה להכנס לטרקלין דן, המחיר הרגיל לכניסה הוא כ-150 ש”ח לנוסע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *