כיצד להכנס בחינם לטרקלין דן בנתב"ג?

בעבר כבר סיפרתי אודות הטרקלינים בנתב"ג (לאונג'ים), טרקלין דן וטרקלין המלך דוד של אל על, אשר בהם אפשר לנוח ולאכול משהו קטן לפי ההמראה, במקום להפגש עם כל עמישראל בטרמינל ליד המזרקה. אך כיצד אפשר להכנס ללא עלות לטרקלין דן בנתב"ג למי שטס במחלקת תיירים רגילה?

טרקלין דן, נמל התעופה בן גוריון

הטבת כניסה חינם לטרקלין דן באמצעות כרטיסי האשראי #

בעשור האחרון רובנו משתמשים במזומן פחות ופחות, ומעדיפים להחזיק בארנק יותר כרטיסי פלסטיק מאשר שטרות כסף מנייר. התשלום בכרטיס אשראי נוח ובטוח, אין כסף קטן שנאבד ומתבזבז ואפשר בקלות לעקוב אחר ההוצאות החודשיות שלכם.

לאומי קארד: מציעה הטבת כניסה לטרקלין דן

בנוסף ליתרונות הללו של כרטיס אשראי, מעטים מנצלים את ההטבות השונות שחברות האשראי מעניקות ללקוחות שלהם, פרט ל-1+1 על סרטים בקולנוע כנראה.
אחת ההטבות החשובות לנוסעים מתמידים היא האפשרות לכניסה לטרקלין דן ללא תשלום. הטבה נוספת מעניינת היא אפשרות לצבור נקודות לאומי קארד לטיסות חינם.

ישראכרט: מציעה הטבת כניסה לטרקלין דן

לאומי קארד, ישראכרט וויזה כאל מציעות אפשרות להכנס לאחד משני טרקליני דן בטרמינל 3 ללא עלות בתמורה לנקודות או "פינוקים". לרוב, כרטיסי האשראי מאסטרקארד, ויזה או אמריקן אקספרס (אמקס) הבינלאומיים מסוג עסקי (Business), פלטינום וקורפורייט (Corporate) ממקום העבודה מציעים את הטבת הכניסה לטרקלין דן בחינם ללא עלות. כמו כן, בעל הכרטיס יכול להכניס איתו נלווה לטרקלין דן במחיר של כ-90 ש"ח, במקום מחיר מלא של כ-150 ש"ח.

חשוב לשים לב שעל מנת להיות זכאים להטבה תצטרכו לבצע מינימום עסקאות בחודש הקודם למימוש ההטבה בסכום של כ-2,000 או 4,000 ש"ח על מנת להנות ממנה. קיימים כרטיסים אקסקלוסיבים המציעים את ההטבה ללא התניות כלל. מאחר ורובנו בכל מקרה מבצעים עסקאות באשראי בסכומים כאלה ואף גדולים יותר, מומלץ לרכז את כל העסקאות לכרטיס אשראי אחד על מנת ולהיות זכאים להטבה.

הגבלה נוספת על ההטבה היא שניתן לממש אותה אחת לחודש בלבד. עם זאת, ישנן אפשרויות לעקוף הגבלה זו בלאומי קארד.

הטבת כניסה לטרקלין דן בנתב"ג ללקוחות לאומי קארד #

לאחר מחקר שוק קטן, הגעתי למסקנה שלאומי קארד מציעה את תוכנית ההטבות הטובה ביותר עוברי בתור נוסע מתמיד (פרט ל-Fly Card של אל על, שיש לשלם עליו דמי שימוש חודשים). כך שכניסה לטרקלין דן ללקוחות לאומי קארד היא הכי פשוטה וקלה מבין שאר חברות כרטיסי האשראי.

פרט ליחס המרה טוב של נקודות לאומי קארד לנקודות נוסע מתמיד באל על וב-United, כל חודש ניתן להנפיק שובר כניסה חינם לטרקלין דן בטרמינל 3 בתמורה ל-2 "פינוקים" מסוג "פינוקים 1+1" (אחד פלוס אחד). בעבר הכניסה הייתה בתמורה ל"פינוק" אחד, אך כיום ההטבה מעט התייקרה.

שובר הכניסה לטרקלין דן של לאומי קארד בתוקף עד סוף פברואר של אותה השנה ואינו צמוד לשם ספציפי. את השובר תקבלו באימייל ובסמס, ותצטרכו להציג את מספר האישור שקיבלתם מלאומי קארד בכניסה לטרקלין. מאחר והתוקף של השובר ארוך יחסית, והוא אינו צמוד לשם של בעל הכרטיס, המלצתי היא להנפיק את השובר כל חודש, וכך תוכלו להשתמש בו במידת הצורך גם כמה חודשים אחרי הנפקתו. לא פעם אנחנו טסים עם בני זוג או בני משפחה אשר לא זכאים להטבת הכניסה לטרקלין מטעם כרטיסי האשראי שלהם. במידה ויהיו לכם שוברים עודפים תוכלו לממש מספר שוברים בטיסה אחת עבורם.

סיבה נוספת להנפיק את שוברי הכניסה לטרקלין דן באתר של לאומי קארד כל חודש היא שקיימים חודשים שהם אתם מבצעים יותר מטיסה אחת, וחודשים אחרים שאתם לא טסים כלל. בצורה כזאת תוכל להשתמש בשוברים שהנפקתם בחודשים הקודמים כדי לבקר בטרקלין בנתב"ג ללא עלות, כהטבת כניסה חינם לטרקלין דן מטעם לאומי קארד. לחילופין, אם אתם טסים כל המשפחה עם הילדים, תוכלו להכנס עם הילדים לטרקלין דן בחינם.

הטבת כניסה לטרקלין דן של לאומי קארד (צילום מסך)

טיפ לנוסעים מתמידים המבקרים בטרקלין דן בחינם:
אם אתם מתכננים טיסת קונקשן והטיסה מאחרת, תוכלו ללמוד כל מה שאתם צריכים לדעת על טיסות קונקשן וגם אם מגיע לכם כניסה חינם לטרקלין בזמן שאתם ממתינים.

טיסה נעימה!

‫16 תגובות על “כיצד להכנס בחינם לטרקלין דן בנתב"ג?

 1. shaul salmon

  שמי שאול סלמון 042672402

  ברשותי כרטיס Flay card Platinum ורוצה לדעת אם אני יכול להכנס חינם לטרקלין (איזה) ואם לא

  מה העלות

  תודה אם תהייה התיחסות

  1. IgalSt כותב הפוסט

   האם יש לך סטטוס באל על? במידה וכן, ייתכן ותוכל להכנס לטרקלין המלך דוד של אל על בהתאם למעמד.
   אם תרצה להכנס לטרקלין דן, המחיר הרגיל לכניסה הוא כ-150 ש"ח לנוסע.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   היי עוזי,
   מי המנפיק של הכרטיס שלך (לאומי קארד, ישראכרט, כאל)?
   חוץ מזה, אם יש לך כרטיס פליי קארד פרימיום, כנראה שיש לך סטטוס באל על, האם זה נכון? במידה וכן – ככל הנראה שאתה תהיה זכאי להכנס לטרקלין המלך דוד של אל על.

 2. Riky

  למה לא ניתן להכנס עם הטבה לאומי קארד לטרקלין מצדה בטרמינל 1 שמגיע לגודלו העצום היום?
  אפילו תקחו 4 פינוקים ולא 2 .אבל תאפשרו ותתנו אופציה! רוב הטיסות היום יוצאות מטרמינל 1

  1. IgalSt כותב הפוסט

   טרקלין מצדה הינו טרקלין אח"מים אשר. אני מניח שניתן לרכוש אליו כניסה בתשלום, אך מחירו גבוהה משמעותית המכניסה לטרקלין דן בטרמינל 3.
   טרמינל 1 מיועד לטיסות לואו-קוסט, כאשר מרבית הטיסות בו עולות פחות מ-100 דולר לכיוון. כך שפחות סביר שיהיה בו טרקלין שעולה כ-40$ כניסה אליו, כלומר כחצי מהכרטיס טיסה. לא מאמין שתהיה לכך דרישה רבה מקהל הנוסעים, ואילו חברות התעופה במתכונת לואו-קוסט לא מפעילות מחלקת עסקים המקנה כניסה לטרקלין.

 3. ניק

  תודה על המידע. רק לוודא: אם יש לי שני שוברים(שני קודים) של לאומי קארד לכניסה לטרקלין, ושניהם הוזמנו מאותו חשבון לאומי קארד(אותה ת.ז ואותו כרטיס), ניתן להביא אורח/ת יחד איתי ולא יעשו בעיות בכניסה?
  תודה.

  1. IgalSt כותב הפוסט

   לא יודע להגיד אם זה בהתאם לתקנון, אבל זה בהחלט עבד לי כמה פעמים בלי כל בעיה.

 4. שרה מאיר

  ברשותי כרטיס ישראכרט אשמורת 360 של הסתדרות המורים. ידוע לי שניתן לרכוש דרכו שובר הנחה לטרקלין דן. ניסיתי באתר ולא מצאתי אותו בהטבות. האם אתה יודע איך לקבל את ההנחה בכרטיס?

  1. IgalSt כותב הפוסט

   היי שרה,
   נסי לבדוק זכאות לכניסה לטרקלין דן בעמוד הזה באתר של לאומי קארד.
   במידה ואת לא מצליחה לבדוק זכאות לכניסה לטקלין, כדאי להתקשר לשירות לקוחות של לאומי קארד ולברר מולם אם הכרטיס שלך מקנה לך כניסה לטרקלין דן. ייתכן גם כי לא הגעת למספיק "פינוקים 1+1" של לאומי קארד כדי להיות זכאית לכניסה בחינם לטרקלין דן. הכמות הנדרשת של פינוקים היא שני פינוקים עבור כניסה אחת לטרקלין.

 5. נתי

  היי,
  למעט לאומי קארד לא מצאתי שום אשראי שמעניק כניסה חינם לטרקלין בנתבג.
  הכרטיס העיקרי שלי הוא ויזה כאל Business.

 6. נוי

  היי, האם אני ובן זוגי יכולים להיכנס עם כרטיס של לאומי קארד של אבא שלי? או שרק הוא יכול לממש את ההטבה?

 7. גיא

  היי,

  קודם כל תודה על המידע.
  בנוסף, אתה יודע איזה סוג כרטיס של לאומי קארד מאפשר את הכניסה תמורת 2 פינוקים?ג

  1. IgalSt כותב הפוסט

   תודה, גיא 🙂

   אני מכיר שכרטיסי אשראי של לאומי קארד במועדון "Executive" מאפשרים כניסה בחינם לטרקלין דן תמורת פינוקים.
   יכול להיות שכרטיסי אשראי אחרים מאפשרים גם, אבל פחות מכיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *