כיצד להכנס בחינם לטרקלין דן בנתב"ג?

בעבר כבר סיפרתי אודות הטרקלינים בנתב"ג (לאונג'ים), טרקלין דן וטרקלין המלך דוד של אל על, אשר בהם אפשר לנוח ולאכול משהו קטן לפי ההמראה, במקום להפגש עם כל עמישראל בטרמינל ליד המזרקה. אך כיצד אפשר להכנס ללא עלות לטרקלין דן בנתב"ג למי שטס במחלקת תיירים רגילה?

טרקלין דן, נמל התעופה בן גוריון

הטבת כניסה חינם לטרקלין דן באמצעות כרטיסי האשראי #

בעשור האחרון רובנו משתמשים במזומן פחות ופחות, ומעדיפים להחזיק בארנק יותר כרטיסי פלסטיק מאשרשטרות כסף מנייר. התשלום בכרטיס אשראי נוח ובטוח, אין כסף קטן שנאבד ומתבזבז ואפשר בקלות לעקוב אחר ההוצאות החודשיות שלכם.
לאומי קארד: מציעה הטבת כניסה לטרקלין דן

בנוסף ליתרונות הללו של כרטיס אשראי, מעטים מנצלים את ההטבות השונות שחברות האשראי מעניקות ללקוחות שלהם, פרט ל-1+1 על סרטים בקולנוע כנראה.
אחת ההטבות החשובות לנוסעים מתמידים היא האפשרות לכניסה לטרקלין דן ללא תשלום.

ישראכרט: מציעה הטבת כניסה לטרקלין דן

לאומי קארד, ישראכרט ו-כ.א.ל מציעים אפשרות להכנס לאחד משני טרקליני דן בטרמינל 3 ללא עלות בתמורה לנקודות או "פינוקים". לרוב, כרטיסי האשראי מאסטרקארד וויזה הבינלאומיים מסוג עסקי (Business), פלטינום וקורפורייט ממקום העבודה מציעים את הטבת הכניסה לטרקלין ללא עלות.

חשוב לשים לב שעל מנת להיות זכאים להטבה תצטרכו לבצע מינימום עסקאות בחודש הקודם למימוש ההטבה בסכום של כ-2,000 או 4,000 ש"ח על מנת להנות ממנה. קיימים כרטיסים אקסקלוסיבים המציעים את ההטבה ללא התניות כלל. מאחר ורובנו בכל מקרה מבצעים עסקאות באשראי בסכומים כאלה ואף גדולים יותר, מומלץ לרכז את כל העסקאות לכרטיס אחד על מנת ולהיות זכאים להטבה.

הגבלה נוספת על ההטבה היא שניתן לממש אותה אחת לחודש בלבד. עם זאת, ישנן אפשרויות לעקוף הגבלה זו בלאומי קארד.

הטבת כניסה לטרקלין דן בנתב"ג ללקוחות לאומי קארד #

לאחר מחקר שוק קטן, הגעתי למסקנה שלאומי קארד מציעה את תוכנית ההטבות הטובה ביותר עוברי בתור נוסע מתמיד (פרט ל-Fly Card של אל על, שיש לשלם עליו דמי שימוש חודשים). כך שכניסה לטרקלין דן ללקוחות לאומי קארד היא הכי פשוטה וקלה מבין שאר חברות כרטיסי האשראי.

פרט ליחס המרה טוב לנקודות נוסע מתמיד באל על וב-United, כל חודש ניתן להנפיק שובר כניסה חינם לטרקלין דן בטרמינל 3 בתמורה ל-2 "פינוקים". בעבר הכניסה הייתה בתמורה ל"פינוק" אחד, כך כיום ההטבה מעט התייקרה.

שובר הכניסה לטרקלין דן של לאומי קארד בתוקף עד סוף פברואר של אותה השנה ואינו צמוד לשם ספציפי. את השובר תקבלו באימייל ובסמס, ותצטרכו להציג את מספר האישור שקיבלתם מלאומי קארד בכניסה לטרקלין. מאחר והתוקף של השובר ארוך יחסית, והוא אינו צמוד לשם של בעל הכרטיס, המלצתי היא להנפיק את השובר כל חודש, וכך תוכלו להשתמש בו במידת הצורך גם כמה חודשים אחרי הנפקתו. לא פעם אנחנו טסים עם בני זוג או בני משפחה אשר לא זכאים להטבת הכניסה לטרקלין מטעם כרטיסי האשראי שלהם. במידה ויהיו לכם שוברים עודפים תוכלו לממש מספר שוברים בטיסה אחת עבורם.

סיבה נוספת להנפיק את שוברי הכניסה לטרקלין דן באתר של לאומי קארד כל חודש היא שקיימים חודשים שהם אתם מבצעים יותר מטיסה אחת, וחודשים אחרים שאתם לא טסים כלל. בצורה כזאת תוכל להשתמש בשוברים שהנפקתם בחודשים הקודמים כדי לבקר בטרקלין בנתב"ג ללא עלות, כהטבת כניסה חינם לטרקלין דן מטעם לאומי קארד.

הטבת כניסה לטרקלין דן של לאומי קארד (צילום מסך)

טיסה נעימה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *